2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله واقعی باشه

😏برو بابا 

اونا نمیتونن همچین کاری کنن چون میلیون ها نفر پشتشونن.ما همیشه حمایتشون میکنیم اگه میخای بمیرن مشکل روانی داری با حرف تو اون میلیون ها نفر نمیمیرن ک بلایی سر نامجینم بیاد:) 😂😂واقعا کار هیترا خنده داره انا بتو اسیب نمیزنن ک تو ازشون متنفر باشی

2731
😏برو بابا  اونا نمیتونن همچین کاری کنن چون میلیون ها نفر پشتشونن.ما همیشه حمایتشون میکنیم اگه ...

خود بی تی اس چیه؟ چه کار میکنن؟ من فقط میدونم چند نفر هستن میشه بگید چکار میکنن که همه دوسشون دارن؟

خود بی تی اس چیه؟ چه کار میکنن؟ من فقط میدونم چند نفر هستن میشه بگید چکار میکنن که همه دوسشون دارن؟

عزیزم من برات توضیح میدم ولی اگه نمیدونی چیه چرا ارزوی مرگ میکنی براشون؟

هفت تا فرشته، ب نام های تهیونگ،یونگی،نامجون،جین،جیمین،هوسوک و جونگکوک که دنسر و خاننده های کره ای هستن، خیلییی چیزا به ارمی یاد دادن،احترام گذاشتن ب دیگران،دوس داشتن خودت،تسلیم نشدن،امید داشتن،اونا همیشه ب ارمی عشق دادن پس لایق دریافت عشق بیشتری هستن،و دوست داشتنشون دست خود ادم نیست از بس که پاک و معصوم،جذاب و بالغ هستن،اسم کامل این گروه بنگتن بویز عه به معنی پسرانضد گلوله و ارمی اسم فناشه که ینی ارتش 

ارمی همیشه پشت بی تی اسه،و بی تی اس همیشه قدر ارمی رو میدونه و کمک ارمی میکنه 🙂💜

پس ما ی ارتش جذا نشدنی هستیم، با پسرای ضد گلوله:))) اونا علاوه بر رفتار فوق العاده و شخصیت فوق العاده ای که دارن صداشون فوق العاده بهشتتیهههه و همچنین دنسشون فوق العادس،این هفتا پسر خیلی عشقن:) اگه خاستی بیشتر اشنا شی سرچ بکن و بگرد 

2738

نه بابا کی همچین حرفیو زده 

یکم تاپیکاتو خوندم

اینکه میگفتی تهیونگ چرا رفته تو خودش

تهیونگ شخصیت پیچیده ای داره 

اون حالش خوبه اون مدتم بخاطر  مادربزرگش حالش بد بود

وگرنه از شیپ کردنا بدشون نمیاد

اینکه میگی میخواستن خودکشی کننم غلطه عزیزه هیچوقت همچقن کاری نمیخواستن کنن مگه نمیدونی پسرا چقدر تلاش کردن و...تا به اینجا برسن؟

نه بابا کی همچین حرفیو زده  یکم تاپیکاتو خوندم اینکه میگفتی تهیونگ چرا رفته تو خودش تهیون ...

اون قضیه مادربزرگش مال خیلی وقت پیشه اخه:/

وگرنه بنظر من قطعا اگه این فیکا رو ببینن قلبشون میشکنه:/ مثلا ی نگا بنداز، همه جا جیمین تو فیکا ی هر*زه س ی پست دیدم ک دیده فیکا رو و خیلی ناراحت شده مسلما خوششون نمیاد اینجوری شیپشون کنن

اوم درسته ولی همشون گذشته ی سختی داشتن برا همین بعید نیس مثلاخود شوگا تو فرست لاو میگه دیگه امیدی ب زندگی نداشتم وقتی شونم شکست یا وقتی افسردگی گرفته بود 

اره خیلیاشون چرت و پرته 😂💜

بچه ها چشماتون باز کنین 

انقدر خواب نباشید این علاقه اشتباس زمانی میفهمید که دیگه خیلی دیره به خودتون بیاید 

منم خودم ارمی بودم یه روزی خیلییی دوسشون داشتم اما به یه سری دلایل دیگه حتی ازشون بدم میاد و دلم واسه همسنای خودم میسوزه که دارن اشتباه میکنن

کاش به خودتون بیاین کاش🥺💔

تو یوتیوب:/ میگن جین خاسته تو استخر خودکشی کنه بخاطر نجات ی پسربچه نکرده:/  تامحونم ک میدونی چ ...

نه... نامجین خودشون و قوی بار اوردن. وقتی یونگی پسرشونه و هیت به پشمشع از نامجین انتظار خودکشی نداشته باش. همش شایعه س و تا تهش با هامونن

بچه ها چشماتون باز کنین  انقدر خواب نباشید این علاقه اشتباس زمانی میفهمید که دیگه خیلی دیره به ...

داداش خو ت کصخلی ، گمشودی رفتی دیع هم اجازه برگشت ب خانوادمون و نداری ، فقط میتونم بگم ب کبدمم نیس و توعم باید تو خواب ببینی ۳ ملیارد آرمی با حرف کصشعر تو بخواد از ارمی بودن در بیاد ( سعی کردم با ادب ترین رفتارمو نشون بدم دفعه بعدی از این خبر ها نیس خودتم باید الان بدونی با بزرگترین فندوم جهان در میوفتی ) پس خفه شو و نظر نده

2706