2726

من یه مشکلی دارم از بچگیم

از قرقره نخ سیاه و دکمه لباس و ماکوی چرخ خیاطی چندشم میشه

دکمه اگه رو لباس باشه نه. اگه کنده شده باشه حالم بهم میخوره

همچنین اگه کسی انگشرش رو یا گوشوارش رو بده نگه دارم نمیتونم و چندشم میشه شدیدا

خانواده خودم رعایت میکردن اما خونه مادرشوهرم اینا پر از دکمه لباس و ماکوی چرخ خیاطیه

کسی هست مثل من؟

برم پیش روانپزشک؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@دکمه_سر_آستینم   بهت فوبیاداره😐

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

نشنیدم تا حالا

بیماری وقتی میشه که زندگیتو مختل کنه

وگرنه شاید یه وسواس ساده باشه

مثلن من روی هسته ی میوه های خورده شده وسواس دارم چندشم میشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ااا ناموسا؟🙄🙄🙄

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2706