2733
2734

سه شنبه عقد داداش بزرگم بود

ما بخاطر شرایط کرونا برای عقد کسی رو دعوت نکردیم از قبل به همه هم گفتیم که مراسم نداریم حالا یه سری حرفا یه سری اتفاق ها پیش اومده به کنار ولی از دیروز واقعا خیلی ناراحتم که من استوری گزاشتم هیچ کدوم از خاله هام دختراشون عمه هام دختر هاشون زن دایی زن عمو دختر دایی هام   ..تبریک نگفتن و خیلییی های دیگه دو سه نفر از دوستام فقط تبریک گفتن.. دیشب مامانم به مامان بزرگم زنگ زد مامان بزرگمم هر چی از دهنش در اومده به مامانم گفته که آره چرا احترام نزاشتی دعوت نکردی شرایط کرونا رو بهونه کردین نه خواهرات رو دعوت کردی نه برادرات دیگه حق ندارین بیاین پیشمون برین هر کاری میخواین بکنین یعنی بقدری مامانم و خودم ناراحت شدیم که حد نداشت چون مامانم اصلا جواب نمیده و تو خودش میریزه هر چی از دهنش در اومد به مامانم گفت  😳😳واقعا تاسف میخورم براشون که اینقدر نادانن ..اون یکی مادر بزرگم و بقیه فامیل چه حرف هایی که نزدن واقعا همه رو شناختیم این همه خوبی کردیم جوابمون این شده واقعا متاااااااسفم

نمیشد یکی رو بگیم یکی رو نگیم چون جمعیتمون واقعا زیاااااده و محضر ظرفیتش تا ۱۵نفر بوده و توی این اوضاع داغون کرونا

هیچ کدوم از دختر دایی هام خاله هام عمه و عموهام هیچ کدومشون بهمون پیام ندادن و هیچ کس به خانوادم زنگ نزد که تبریگ بگه نه به برادرهام نه پدرم نه خواهرهام نه مادرم

از همه بدم اومده واقعا از همه که چه حرفایی زدن چه قضاوت هایی کردن خدا ازشون نگزره .چوب خدا صدا نداره 

💒💏💗👫💟💐💌💑 خدا جونم شکررررررت❤❤برای داشتن همـسر عزیزم و دختـرقند عسلم 👪

خوب رسم ادب حکم میکرد مادرت دونه بدونه خواهرش مادرش برادرش زنگ بزنه بگه وضعیت قرمز ببخشید نمیشه بگم بیایید محضر انشالله کرونا کم شد همتون شام دعوت میکنم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین کارتون از یه نظر اشتباه بود

چرا ؟

نیاز نبود دعوتشون کنید،اما میتونستید به درجه یکا زنگ بزنید و بگید داستان اینجوریه.اونجا ده پونزده نفذئر بیشتر جا نمیشه،و به خاطر کرونا خطرناکه.اما مهم این بود که میگفتید

Hiraad
2738
عزیزم من قضاوت نمیکنم ولی کاش یه دعوت میکردین 

چطور دعوت میکردم تو این اوضاع داغون کرونااااا؟؟

اگر کسی میومد توی مراسم و مریض میشد نمیگفت که رفتیم مراسم فلانی تو رو بایستی موندیم دعوتمون کردن نمیشد نریم و فلان و ... ما بهترین کارو کردیم

اینارو در نظر بگیرین 

خوب رسم ادب حکم میکرد مادرت دونه بدونه خواهرش مادرش برادرش زنگ بزنه بگه وضعیت قرمز ببخشید نمیشه بگم ...

خوب عزیز من زنگ زده و گفته که دعوتی نداریم لطفا متن رو با دقت بخونید ما آداب و رسوم رو میفهمیم ولی توی این اوضاع باید شعورشون برسه که نمیشد  بیان و اگه واقعا برادرمو دوس داشتن براش آرزوی خوشبختی میکردن  

کاش قبل از مراسم به همشون زنگ میزدین و اطلاع میدادین و میگفتین که براتون با ارزش هستن اما بخاطر شرای ...

بله شما درست میگی لطفا متنو با  دقت بخونید نوشتم که اطلاع دادیم که مراسم و دعوتی نداریم و باید خودشون متوجه بشن توی این اوضاع دعوتی نداریم و برای یه مراسم جونمون رو بزاریم کف دستمون و بریم مراسم فقط برای اینکه شاهد عقد باشیم اگر واقعا فهمیده باشن آرزوی خوشبختی میکردن و شرایط رو درک میکردن