2737
2734

و چکارمیکنید؟ طبقه بالا پایین.بقل. صدا از همه جا میاد.وقتیم ک میگی میگن چهار دیواری اختیاری.پایبنی یه نوه دختر خیلی شلوع دارع شبا تا ساعت چهار همیشه بیدارن. بالایی م میگه پسرم انرژیش بالاست. 

دلم میخواد خونه مون ویلایی بود یا حداقل تک واحدی طبقه اخر

رسما دیوانه شدم  

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه

صدای بچه که چیزی نیست

صدای ناهنجار بزرگتراشونو چجور تحمل کنم🥴

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صدای بچه که چیزی نیست صدای ناهنجار بزرگتراشونو چجور تحمل کنم🥴

الله اکبر

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738

از بچه ها بدم میاددددد بدون اشتثنا

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون

خدا رو شکر ک خونه ما ویلایبع وگرنه هر روز همسایه ها میریخان سرم از بس بچه هام دعوا میکنن حیغ میکشن گریه میکنن  ی مرغ مینا دارم اونم‌ ازینا جیغ زدن یاد گرفته با تماام‌قدرتش پا ب پای بچه ها حیغ میکشه و صدای گریه در میاره

منم تذکر دادم . گفت بچه چطور انرژیش و خالی کنه 

گفتم فکر نکنم با دویدن رو سر ما  خالی بشه

خیلی بهتر شدن 

کناریمون هم بچه تازه به دنیا اومده .همش گریه می‌کنه.الانم باباش داره براش میخونه ما هم می‌خندیم خخخخ

اللهم عجل لولیک الفرج
بالایی و باید تذکر بدی گوش نداد شمام از ۴ با دسته جاروبرقی بزن به سقف بگو شوهرم انرژیش رقته بالا

من ازدواج نکردم.پدر مادرم پیرن. برادر هم ندارم  و گرنا کم نمیاوردم.همه اپارتمان ها همینن. اونقد دعواکردیم خیلی بدتر کردن

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه

ما هم روانی شدیم تا صبح هم بیدارن میخان تا 2 ظهر دوباره شروع میشه زمانی قشنگ وقت استراحت نمیزارن واقعا روانیمون کردن البته ما اجاره نشینمونه هرچی هم میگیم میگه چشم چشم بازم هیچی

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
2706