2726
عنوان

بیاین نصف شبی یکم بترسیم👿👹👺

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 66 پست

این ترسناک بود🤕

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کاری از دستم بر نمیاد منتظر میمونم تا زامبیا بیان بخورنم

و از خدا میخوام درد نداشته باشه

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

اگه یه مرد با شخصیت شین طور هم پیدا کنم خیلی خوب میشه نه؟!

اگه عاشقت هم بشه که دیگه تمام...

خانم های عزیز zanan.zirak@ پیج اینستاگرام من هست                                                                    توی این پیج من راجب مطالب مختلفی مثل:             سیاست های زنانه😍 ،آموزش لوندی💃،پیشرف شخصیت😎،آداب معاشرت و اتیک👸و ....پست میزارم و صحبت میکنم اگه شما هم مثل من دوست دارید پیشرفت کنید،خوشحال میشم که فالو کنید😘🥰😍
2728
اگه یه مرد با شخصیت شین طور هم پیدا کنم خیلی خوب میشه نه؟! اگه عاشقت هم بشه که دیگه تمام...

شین که زامبی شد😐

من ادمی ریک طور دوست دارم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
شین که زامبی شد😐 من ادمی ریک طور دوست دارم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

از ریک با تمام وجود بیزارم 

و بی نهایت عاشق شین بودم و وقتی که بدست اون ریک نقطه چین کشته شد تا یک هفته سوگوار بودم 😞

شین خیلی جذاب و دوست داشتنی بود

خانم های عزیز zanan.zirak@ پیج اینستاگرام من هست                                                                    توی این پیج من راجب مطالب مختلفی مثل:             سیاست های زنانه😍 ،آموزش لوندی💃،پیشرف شخصیت😎،آداب معاشرت و اتیک👸و ....پست میزارم و صحبت میکنم اگه شما هم مثل من دوست دارید پیشرفت کنید،خوشحال میشم که فالو کنید😘🥰😍
با شوشو فرار میکنیم😐

وای فکرشو بکن 

مثلا تو ماشین نشستی با شوشوت

بعد نصف شبی بنزین تموم کنه

بعد دورتون هم پر زامبی باشه😐😐

دیگه بقیشو خودت تصور کن....

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
از ریک با تمام وجود بیزارم  و بی نهایت عاشق شین بودم و وقتی که بدست اون ریک نقطه چین کشته شد ت ...

اون که خیانتکار بود

تیر تفنگ رو هم خودش در کرد

ندیدی با زن شوهر دار.....؟

اون که خیانتکار بود تیر تفنگ رو هم خودش در کرد ندیدی با زن شوهر دار.....؟

کرم از خود لوری بود

و اینکه شین با تمام وجودش از لوری و کارل نگه داری کرد حتی بهتر از ریک! 

ضمن اینکه خود ریک هم توی فصل پنج عاشق اون خانمه بلوند شوهر دار بود شد 

من خیلی روی شین تعصب دارم:)

کرم از خود لوری بود و اینکه شین با تمام وجودش از لوری و کارل نگه داری کرد حتی بهتر از ریک!  ض ...

کلا فقط بلده عاشق زن شوهر دار بشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میدونی من از اونجاش که ریک و کارل میرن با تبر مخ زامبی هارو میپوکونن خعلی خوشم میاد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یا اونجا که مگی با ماشین قرمز اهنگ دوپس دوپس گذاشته تو بزرگراه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂وای خیلی بده واقعا من که همونجا زامبی نخورم سکته رو قطعا میزنم😬😂

دانشمندا میگن ویروس زامبی تو راهه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ولی خداییش بدم نمیاد ها😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دانشمندا میگن ویروس زامبی تو راهه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ولی خداییش بدم نمیاد ها ...

وایی تورو خدا این یکی دیگه نه

😑فک کن از دره و پنجره زامبی بریزن تو وایییی نههههههههههه

2706