2737
2734
عنوان

بیاین نصف شبی یکم بترسیم👿👹👺

413 بازدید | 66 پست

تصور کنید:

همه جا الوده به ویروس زامبی شده و تو خیابونا کلـــــــــــــی زامبی دارن تلوتلو میخورن!

شما چیکار میکنید اونجا؟

کجا میرین؟

با چی زامبی هارو نابود میکنید؟

هر کاری که اون موقع میکنید رو کامل توضیح بدین😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

میرم بالای کوه😂

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

از زامبي ك نميترسم جن و روحي بود ترسناك بود😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

با چوب میزنمشون 

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

مثل سریال واکینگ دد؟

یا خودم رهبر یه گروه میشم 

یا یه گروه خوب و البته وحشی و بی رحم پیدا میکنم و عضو شون میشم 

یه گروه با رهبری کسی مثل نیگان 😍

خانم های عزیز zanan.zirak@ پیج اینستاگرام من هست                                                                    توی این پیج من راجب مطالب مختلفی مثل:             سیاست های زنانه😍 ،آموزش لوندی💃،پیشرف شخصیت😎،آداب معاشرت و اتیک👸و ....پست میزارم و صحبت میکنم اگه شما هم مثل من دوست دارید پیشرفت کنید،خوشحال میشم که فالو کنید😘🥰😍
2706