2726
عنوان

هک گوشی از راه دور ممکنه؟، لطفا مهندسا بیان ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8783 بازدید | 33 پست
واسه دوستم میخوام‌که دنبال هکره. دوستم میگه زن قبلیه شوهرم خیلی کرم ریخت رو زندگیم حتی شوهرمم هک کر ...

نه گلم شرمنده من اینجور کار ها رو انجام نمیدم که پای زندگی چندنفر وسط باشه 

❄ Only G♥D ❄
نه گلم شرمنده من اینجور کار ها رو انجام نمیدم که پای زندگی چندنفر وسط باشه 

البته من تا الان فکر میکردم فقط پسرا میتونن هکر باشن دخترا نمیتونن از پس همچین کاری بربیان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمال بله داره ولی سخته کار هر کسی نیس ...احتمال دو درصد داره کسی بلد باشه ...من میتونم هک کنم اما ...

من میخام گوشی شوهرم (عقدم)هک کنم بهم یاد میدی 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
سلام گلم میشه جواب بدین 🥺🥺

سلام. اره میتونین کنترل کنید فقط بشرطی که به گوشی طرف دسترسی داشته باشید. یعنی شما بتونید برای یکبار گوشی طرف مقابلتون رو داشته باشید که برنامه رو روش نصب کنید و دگه تمام. بعد از اون دگه نیازی ندارید و همه پیامها و تماس ها و دنیای مجازی و حتی اگر سیمکارتش عوض کنه و ردیابیش کنید ک الان کجا هست و تمام اینکارهارو میتونید براحتی انجام بدید و چک کنید بدون اینکه طرف مقابلتون متوجه بشه

سلام. اره میتونین کنترل کنید فقط بشرطی که به گوشی طرف دسترسی داشته باشید. یعنی شما بتونید برای یکبار ...

سلام 

من الان به گوشیه طرف دسترسی دارم چطوری باید انجام بدم؟ 

میشه کمک کنید

😍😍خدایا شکرت
حالا ببینید 😉

سلام گل من ی مشکلی دارم و دنبال هکر میگردم میتونی برام هک کنی یا یادم بدی ؟! خیلی ضروریه برام 🥲

جوری عَوَض ‍میشم ‍کہ ‍دِلتون ‍واسہ ‍‍خوبیام ‍تَنگ ‍بِشہ-! ️ 
2706