2726

سلام دوستان.‌

ممکنه گوشیمون توسط غریبه و کسی که شماره سریال گوشی ندارد و دسترسی ندارد بگوشیمون، هک بشود ؟؟؟؟؟؟

ناچ

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمال بله داره ولی سخته کار هر کسی نیس ...احتمال دو درصد داره کسی بلد باشه ...من میتونم هک کنم اما بستگی داره چی دستم باشه کامپیوتر یا گوشی فرق میکنه ولی گوشی رو همه کسی نمیتونن و باید خیلی خبره باشه 

❄ Only G♥D ❄
نه گلم من واسه پول کار نمیکنم ...مگه کارتون چیه ؟

واسه دوستم میخوام‌که دنبال هکره.

دوستم میگه زن قبلیه شوهرم خیلی کرم ریخت رو زندگیم حتی شوهرمم هک کرد که از طریق پیجش پیج منو داشته باشه

به یه اکانت فیک مخ شوهرمو زد چقدر خراب بازی دراورده بود کم موند زندگیپو بهم بریزه

من فقط میخوام یکی هکش کنه همه چیشو بفهمم 

خیلی تو فکر انتقامه

2706