2041
2042

سلام دوستان.‌

ممکنه گوشیمون توسط غریبه و کسی که شماره سریال گوشی ندارد و دسترسی ندارد بگوشیمون، هک بشود ؟؟؟؟؟؟

ناچ

فقط 36 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

احتمال بله داره ولی سخته کار هر کسی نیس ...احتمال دو درصد داره کسی بلد باشه ...من میتونم هک کنم اما بستگی داره چی دستم باشه کامپیوتر یا گوشی فرق میکنه ولی گوشی رو همه کسی نمیتونن و باید خیلی خبره باشه 

❄ Only G♥D ❄
2055
نه گلم من واسه پول کار نمیکنم ...مگه کارتون چیه ؟

واسه دوستم میخوام‌که دنبال هکره.

دوستم میگه زن قبلیه شوهرم خیلی کرم ریخت رو زندگیم حتی شوهرمم هک کرد که از طریق پیجش پیج منو داشته باشه

به یه اکانت فیک مخ شوهرمو زد چقدر خراب بازی دراورده بود کم موند زندگیپو بهم بریزه

من فقط میخوام یکی هکش کنه همه چیشو بفهمم 

خیلی تو فکر انتقامه

واسه دوستم میخوام‌که دنبال هکره. دوستم میگه زن قبلیه شوهرم خیلی کرم ریخت رو زندگیم حتی شوهرمم هک کر ...

نه گلم شرمنده من اینجور کار ها رو انجام نمیدم که پای زندگی چندنفر وسط باشه 

❄ Only G♥D ❄
نه گلم شرمنده من اینجور کار ها رو انجام نمیدم که پای زندگی چندنفر وسط باشه 

البته من تا الان فکر میکردم فقط پسرا میتونن هکر باشن دخترا نمیتونن از پس همچین کاری بربیان

1718