1874
2047

بازی به این صورته که هرکس به نفر بعدی یه جمله میگه مثلا نفر بعدی : خیلی خوشگله😁🌹

میدونم بازی جدیدی نیس و خیلیا قبلا این تاپیکو زدن اما بازی باحالیه واسه سرگرمی😊

خببب بدوووویدددد بازیی شروووع😂😂😑

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد 💜

نفربعدی موهاش بلنده.....................................................................................

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در راه رسیدن به خواسته ام هستم الهی شکر  ......... ....... در تایپ خود دقت کنید درسته دنیا مجازیه اما دل ها که مجازی نیست....................اگه حرفی زدم باعث ناراحتی کسی شدم  از بزرگی خودتون ببخشین قصد ناراحت کسی رو ندارم  ...............همیشه دلم میخواد کسی از دستم ناراحت نباشه......برا خوشحالی دیگران هرکاری رو میکنم و از خوشحالی بقیه منم خوشحال میشم.....خدا میدونه بعضی اوقات تو بعضی تاپیک ها یه حرفی زدم شب عذاب وجدان داشتم ........ وزبانم به گناه خود معترف است و اینک  چه چاره  توان کرد.......امروز 7 فروردین...................................کاش خدا بیادو بگه دیوونم کردی بیا اونی که میخواستی........ 
2059
2051
میدونم عزیزم     بعدی کم حرفه

منو کم حرفی متضادیم................................................................  

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در راه رسیدن به خواسته ام هستم الهی شکر  ......... ....... در تایپ خود دقت کنید درسته دنیا مجازیه اما دل ها که مجازی نیست....................اگه حرفی زدم باعث ناراحتی کسی شدم  از بزرگی خودتون ببخشین قصد ناراحت کسی رو ندارم  ...............همیشه دلم میخواد کسی از دستم ناراحت نباشه......برا خوشحالی دیگران هرکاری رو میکنم و از خوشحالی بقیه منم خوشحال میشم.....خدا میدونه بعضی اوقات تو بعضی تاپیک ها یه حرفی زدم شب عذاب وجدان داشتم ........ وزبانم به گناه خود معترف است و اینک  چه چاره  توان کرد.......امروز 7 فروردین...................................کاش خدا بیادو بگه دیوونم کردی بیا اونی که میخواستی........ 
نفر بعدی خیلی ارومه خلاصه ک دخمل خوبیه😑😂

درست گفتی

نفری بعدی با سیاسته

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
نفربعدی موهاش بلنده................................................................................. ...

اره 😎😎

خیلی کم میام سایت اگه دیر جوابتونو میدم نگرانم نشید مهربونا                زندگی زیباست اگر قور قودوخ قویسا😒😐
1718