2737
2734
عنوان

یه دختر ضعیفم!😭

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 29 پست
بچه ها یه جمله با هما بگید برا آینده یجلسو داشته باشه اسی مجبورم ببشقید

عزیزم یجلسو مضارعه برای اینده نمیشع باید سیجلسو باشه 

مثلا هما سیجلسو آن دو خواهند نشست 

البته مطمئن نیستم درست گفتم دو ساله عربی دبیرستان نخوندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قورباغه ات را قورت بده،خودت باش دخترو.‌..کتابهای دیگه بخون،باید رو اعتماد بنفست کارکنی،سعی کن ی جایی کار کنی ک مجبورباشی با ادمهای زیادی حرف بزنی

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2738

کتاب شفای زندگی از لوئیز هی رو بخون عزیزم

وهمچنین تاپیک من خودم رو دوست دارم از بانو آرتمیس

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     
ن منم اینجوری بودم خیلی حساس و بیاعتماد بنفس🤦ولی خواستم و شد

چیکار کردی بگو ماروهم نجات بده

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
چیکار کردی بگو ماروهم نجات بده

خیلی سخته باوراتو عوض کنی و تغییر کنی،وقت میبره ،کلی پیج و کانال و سایت روانشناسی،کتابهای در این زمینه،ازمون و خطا،اهنگ شاد،پرکردن وقتم با دنبال کردن علایقم و...

خیلی سخته باوراتو عوض کنی و تغییر کنی،وقت میبره ،کلی پیج و کانال و سایت روانشناسی،کتابهای در این زمی ...

دوره استاد شریفی رو خریدم فایده نداشت

اهنگو اینام گوش میدم عضو کلی کانال قانون جذبیم

میدونی مشکلم عدم اعتماد بنفس اصلن ا درصدم اعتمادبنفس ندارم

لنظرم دلیلش فضای منفی خونمون

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
دوره استاد شریفی رو خریدم فایده نداشت اهنگو اینام گوش میدم عضو کلی کانال قانون جذبیم میدونی مشکلم ...

فضای خونه مهمه خیلی،عزیزم ی زنگ بزن۱۴۸۰مشاوره رایگانه ی دل سیر حرف بزن و راهنمایی بگیر

2706