2737
2734

من عمو بزرگم حدود 25 سالی میشه که رفته امریکا همونجا هم ازدواج کرده زنشم ایرانی نیست امشب عکسای پیجشو نگاه میکردم بعد میدیدم زنش با لباس بیکینی کنار خودش و پسراش عکس انداخته بود عموم دو تا پسر داره با یه دختر بعد پسراشم بزرگن یکیشون فکر کنم بیست سالو داره 

داشتم فکر میکردم چی باعث این میشه که اونا بدون هیچ مشکلی با اون نوع پوشش جلوی بچه هاشون میان ولی تو ایران این کار خیلی زشتی محسوب میشه 

برام سواله که یعنی جفتشون درست فکر میکنن و فقط تفاوت فرهنگی داریم یا اینکه بالاخره یکی داره اشتباه میکنه اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرف و فرهنگه دیگه

تو ایران بین خانواده ها و فامیل کلی تفاوت هست چه برسه به دو تا کشور

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731

کسی اشتباه نمیکنه.فقط باهم فرق داریم.همین...

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

فرهنگ هر جا متفاوته 

تو ایرانم خیلی فرهنگا باهم تفاوت داره 

کلا این تفاوتا چه شهر به شهر کشور به کشور حتی خانواده به خانواده میچرخه و هیچ کدوم بد نیستن 

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃

مگه قراره وقتی دو چیز متفاوتن حتمن یکیشون اشتباه باشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

خب کشورهای جهان اول از ی سری مسایل عبور کردن اروپای قرون وسطا جامعه ای به شدت بسته بود اونها از اون دوران گذشتن.

کشورهای اسیایی هم ی سری هاشون تونستن از قرون وسطاشون عبور کنن مثل ژاپن ولی ی سریها مثل ما و پاکستان و ...هنوز تو قرون وسطا هستیم...

منظورم به طور کلیه نه فقط پوشش 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خب کشورهای جهان اول از ی سری مسایل عبور کردن اروپای قرون وسطا جامعه ای به شدت بسته بود اونها از اون ...

خیلی درست گفتی 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706