2041
2047
عنوان

انواع وسواس فکری کدومشو دارین

351 بازدید | 41 پست
  • مایعات بدن (مثل: ادرار و مدفوع)
  • میکروب/ بیماری (مثل: ایدز، سرطان و …)
  • آلاینده های محیطی (مثل: امواج رادیویی)
  • ترس از آسیب زدن به خود و دیگران
  • ترس از به ذهن آمدن تصاویر وحشتناک و خشن به ذهن
  • ترس از توهین کردن و زدن حرف های رکیک در جمع
  • ترس از دزدیدن اشیاء
  • ترس از مسئول بودن برای رخ دادن اتفاقات بد (مثلا نگرانی درباره اینکه مبادا کاری کند که ساختمان آتش بگیرد)
  • ترس از آسیب زدن به کسی به دلیل بی احتیاطی (مثال: مبادا به دلیل آلودگی دست های من دستگیره خانه کثیف شده و باعث شود مادرم بیماری لاعلاج بگیرد)
  • وسواس تقارن (مثلا همه کتاب های داخل قفسه کتاب از نظر اندازه قرینه باشند)
  • ناتوانی در تصمیم گیری برای نگه داشتن اشیاء یا نگه داشتن آنها
  • ترس از گم کردن چیزی
  • افکار یا تصاویر جنسی ممنوع
  • افکار یا تخیلات جنسی درمورد دیگران
  • افکار یا تصاویر جنسی درباره کودکان یا نزدیکان
  • افکار آزار دهنده درمورد رفتار خشونت آمیز جنسی با دیگران
  • نگرانی درمورد زیر سئوال بردن خدا یا توهین به مقدسات
  • نگرانی بیش از حد درمورد درست و غلط بودن امور اخلاقی
  • افکار بدبینانه در مورد خوش شانسی و یا بدشانسی اعداد و یا رنگ های خاص
برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

دزدیدن اشیا. و ترس از بیماری های خطرناک

دوستای گلم اعتماد بنفس خیلی مهمه. نزارین هیچ آدمی تو دنیای مجازی. واقعی. و مخصوصا خانواده ی همسرتون شمارو از چشم خودتون بندازه🤗🤗همیشه قوی باشین. و به دیگران هم حس باارزش بودن رو انتقال بدین🤩
بیشترشو دارم    

شماره هایی ک نداری بگو

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2032
دزدیدن اشیا. و ترس از بیماری های خطرناک

دزدیدن اشیا توسط دیگران یا خودتون

دزدیدن اشیا توسط دیگران یا خودتون

توسط دیگران. 

دوستای گلم اعتماد بنفس خیلی مهمه. نزارین هیچ آدمی تو دنیای مجازی. واقعی. و مخصوصا خانواده ی همسرتون شمارو از چشم خودتون بندازه🤗🤗همیشه قوی باشین. و به دیگران هم حس باارزش بودن رو انتقال بدین🤩

من همه چيو ميشمارم هي چك ميكنم همه چيو بعد هي نگاه ميكنم طولاني مطمئن ميشم

يعني هم مدت چك كردنم زياده هم تعدادش

نشخوار ذهني منفي شديديييييي هم دارم

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
2050
من همه چيو ميشمارم هي چك ميكنم همه چيو بعد هي نگاه ميكنم طولاني مطمئن ميشم يعني هم مدت چك كردنم زيا ...

کدوم گزینه های بالا  رو داری

بیشترشو دارم ،دارم دیوونه میشم    

شماره هایی ک نداری بگو

پاراگراف یکی مونده به اخرو ندارم درباره مسائل جنسی فکر نمیکنم

دارو میخوری

وقتی خیلی بد بشم میرم دکتر یه سری دارو یگیرم بهتر که یشم ول میکنم ترس معتاد شدن به قرصم دارم ولی ارا ...

چ قرصایی میخوری و دکتر برات مینویسه

حال ندارم 😂🤣🤣✌🏻😐

😔خاهش

1718