2733
2739
عنوان

اصلا هنگ کردممم 😐😐😐😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 80 پست
😂😑 خیلییی ببخشید سگش پسر یا نمیدونم دختر بود  خب سگه دیگه انگاری نیاز داشته  برده بود ...

🙄😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

اینا رو گفتی یچیز یادم اومد یه نفر بود  سگش شناسنامه و کمد لباس و تخت خواب داش تازه هرسالم واسش جشن تولد میگرف میلیونی خرج میکرد تازه سگشو میبرد بیرون سگش کفش داشت 😐😐😐😐😐

🙄😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣  اینا رو گفتی یچیز یادم اومد یه نفر بود  سگش شناسنامه و کمد لباس و تخت خ ...

من سگ خیلی دوس دارما ازین سگ کوچیکا که ملوسن 

ولی خیلیا دیگه شورشو در میارن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙄😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣  اینا رو گفتی یچیز یادم اومد یه نفر بود  سگش شناسنامه و کمد لباس و تخت خ ...

من خودمم یه سگ دارم اسمش جک

گوگولیهههه منه یه ذره بود خودم بزرگش کردم ازون سگ گرگی هاس تو فیلما نشون میده ها آخ قوبونش بشم 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731
من خودمم یه سگ دارم اسمش جک گوگولیهههه منه یه ذره بود خودم بزرگش کردم ازون سگ گرگی هاس تو فیلما نشو ...

😂😂😂😂😂 اخی عزیزم 

خودت حیوون خونگی داری با این تاپیکم ناراحت که نشدی ؟؟؟؟

😂😂😂😂😂 اخی عزیزم  خودت حیوون خونگی داری با این تاپیکم ناراحت که نشدی ؟؟؟؟

نه عزیزدلم بی جنبه نیستم

بعدم که خونه نگهش نمیدلرم حیوونارو دوس دارن به جز مرغ و خروس و کلا دسته پرنده ها یه فوبیای شدیییید دارم

ولی سگ هارو دوس دارم خرگوشارو دوس دارم 

منم چیزای عجیب و تولدای عجیبی که واسه سگا میگیرن منو به خنده میندازه تو که همین کارارو میکنه بچه بیار واس بچت انجام بده