2410
2553
عنوان

به نظرتون برام دعا کردن؟؟؟(طلسم و..)

342 بازدید | 33 پست

من یه دختر درس خون و شاد بودم. رسیدم به دو سال آخر دبیرستان نمیدونم چه بلایی سرم اومد، افسردگی گرفتم و از درسم متنفر شدم. یبار دعانویس گفت برات دعا کردن و باطلش کرد اما هیچی تغییر نکرد😑 الانم پشت کنکوریم درس خوندن خیلیییی برام سخته هیچکسم نتونسته کمکم کنه. خودم میدونم که این حجم از سختی برای درس خوندن غیرعادیه. به هر دری زدم با روانشناس و مشاور و... حرف زدم ولی فایده نداشت. نمیدونم چه بلایی سرم اومده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آخر دبیرستان یه سری بچه ها از درس دلزده می شند شاید ترس از درس خوندن زیاد که چه جوری همه رو جمع و ...

نه ببین اصن درس خوندن خیلییی سخته برام ینی من سه یاعت در روز میخونم واقعا خسته میشم. با اینکه قبلا ۱۲ ساعتم خوندم.

منظورت اینه چهل روز، روزی یبار؟

نه...پنجشنبه این هفته مثلا بخون...بعد ۴۰ روز صبر کن دوباره پنجشنبه بخون‌....همینجوری تا مدت ها...تا وقتی بخونی هیچ دعایی روت اثر نمیکنه انشالله

اگه ۴۰ روز بعد افتاد تو یه روز دیگه مثلا دوشنبه یا یکشنبه عیب نداره که روز ۳۷ یا مثلا ۳۵ بخونی که پنجشنبه است

ساعت خوندنشم بعد خوندن نماز ظهر و عصره یعنی حدودا یکی دو ساعت بعد اذون ظهر...البته بهتره که این ساعت بخونی ولی اگه نشد بقیه ساعتا طی روز میشه خوند

2714

دعا هم امکان داره و هزار تا چیز دیگه.

اولاون علت ها رو بررسی کن بعد راه هایی که علاقه مند و با انگیزت کنه که درستو بخونی.چون بدون انگیزه و هدف تقریبا نشدنی یا سخته.

در مورد دعا راه حلش دعانویس نیست اونا فقط به درد خراب کردن زندگیا میخورن.دعانویسا خودشون بیمار و جن زده هستن و نمیتونن دیگه ننویسن و با مراجعه بهشون دستتون رو تو دست اجنه میزارن و اونا از هالتون انرژی میگیرن که کم ترینش اینه.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
دعا هم امکان داره و هزار تا چیز دیگه. اولاون علت ها رو بررسی کن بعد راه هایی که علاقه مند و با ا ...

اها درسته ولی نمیدونم اگه دعا باشه باید چیکار کنم چطوری باطلش کنم.

2706