2733
2734

خانوما من قبل بارداری ۵۰ کیلو بودم الان هفته ۲۴ شدم ۶۰ کیلو،قدمم بلند ۱۷۰

همشم گشنم میشه ،انگار ضعف میرم 

ایرادی نداره چاق شم ؟؟

چون دوست دارم قشنگ چاق شم تو بارداری 😄😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه شما قدو وزن نرمال داشته باشی ۱۲تا۱۵کیلو اگه کمبود وزن داشته باشی ۱۸کیلو اگه چاق باشی بین ۵تا۸کیلو مجازی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
اره کمبود وزن داشتم به خاطر همین دوس دارم چاق شم 

ببین چاقیه الکی خوب نیس مادرای چاق بچه هاشون اکثرن کم وزنن چیزای وزن دهنده بخور نه الکی چربیو شیرینی خودتو بچت تو معرض خطر قرار بگیرین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
آجیل و بستنی و دلستر و‌ گوشت خوبه ؟؟

کباب گوسفندی عالیه دلسترو بستنی مواظب قندت باش بادوم هندی البته خامش نه بوداده بدون نمکشم خوبه تو خورون دلسترو بستنی زیاده روی نکن ماست پرچربم بعد غذا میگن خووبه تو وزن دهی 

مرسی عزیزم 😘😘😘

قربونت انشالا صحیح سلامت زایمان کنی