2733
2739
عنوان

جمع کنید این بازار گرمی داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 5609 بازدید | 199 پست
عزیزم دارو امام کاظم فرمول خاصی نداره چند تا گیاهه ک گرمین و بر سیستم ایمنی و ریه عالین.در ضمن وقتی ...

درسته فقط شما این علمو داشتید و بقیه از داشتنش محروم بودند که متاسفانه شما به مردم اطلاع ندادید و اگه کسی اینکارو کرده باید بهش افرین گفت که مردمو مطلع کرده ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تابستانه شکرسرخ رازیانه هلیله سیاه  زمستانه شکرسرخ هلیله سیاه مصطکی  سیستم ایمنی ...

باردارم ضرر نداشته باشه یوقت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بله  میشه بازم عوضش کرد آبی آسمانی خوبه؟

😂😂😂⁦🤦🏽‍♀️⁩

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
2728
👌👌دقیقا... به عین دیدم آدم نسبتا سرپا رفت بیمارستان بخاطر کرونا فرداش جنازه رو تحویل دادن... فعل ...

امار فوتی ها خیلی بالاس با توجه ب مدت زمان زیادی ک از شیوع این بیماری میگذره این همه پزشک فوق تخصص در جهان چرا نتونستن راهی پیدا کنن خیلی برام عجیبه و جای سوال داره 

واسه ظهور امام زمان صلوات   
2738

بیشتر شربت های داروخونه گیاهی هستن یا قرص سی لاکس که برای یبوست استفاده میشه کاملا گیاهی و تاثیرگذاره داروخونه ها هم میفروشن پس شاید این هم جواب بده

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
ما ادعامون میشه معجزه میکنیم و همه چیز رو بهمون گفتن. اونا دنبال کار علمی هستن الان آمار واکسینه شدن ...

ن ما هرگز ادعای معجزه نداریم من میگم کارعلمی سازمان بهداشت جهانی با این همه دانشمند و فوق تخصص چرا بعد این مدت طولانی نتونسته دستور عمل درستی بده ک این همه امار تو بیمارستان های کشور های پیشرفته مثل آلمان و فرانسه بالا نره 

امار فوتی ها خیلی بالاس با توجه ب مدت زمان زیادی ک از شیوع این بیماری میگذره این همه پزشک فوق تخصص د ...

دقیقا...آدم الان بخواد یه سری حرف هارو هم بزنه..یه عده میان جنجال درست میکنن..فقط میشه گفت این یه سیاست عظیمی پشتشه..اصلا بنا‌ بر اینه که درمانی نداشته باشه فعلا

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
دقیقا...آدم الان بخواد یه سری حرف هارو هم بزنه..یه عده میان جنجال درست میکنن..فقط میشه گفت این یه سی ...

بله ب هر حال مافیای عظیم سازنده دارو باید سود کنه دیگ 

اتفاقا خیلی تاثیر داره شما میتونی مصرف نکنی 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706