2726

سلام. میخام شروع کنم سال اولمه، میشه بگید عمومی چی بخونم، امروز یه کتاب آزمون استخدامی گرفتم ۱۲۰ تومن که آزمونهای استخدامی توشه و در کنار عمومیا اونم بخونم، میشه دقیق راهنمایی کنید چیا رو بخونم

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چخوووب ادبیات چیا خوندی؟ از نت دانلود کردی؟اخه من کتابا ادبیات دبیرستانم گم کردم مال سال ۹۴ بودن ان ...

من ادبیات کتابکنکور گاج خوندم از کتاب خونه گرفتم فیلم هم تو یوتیوب دیدم مخصوصا زبان 

آموزش زبان انگلیسی ، خوشبحالت پس منبع درآمد داری

آفرین چه رشته خوبی ،اره خداروشکر من شرکت کار میکنم پاره وقتم تعطیل هستم میرم اسنپ خب توهم میرسی به درآمد ان شاالله عجله نکن همین آزمون آموزش پروش جدی بگیر خوب بخون قبول بشی عالیه ...الان لیسانس داری

الهی و
آفرین چه رشته خوبی ،اره خداروشکر من شرکت کار میکنم پاره وقتم تعطیل هستم میرم اسنپ خب توهم میرسی به د ...

اره فعلا ک دارم میخونم بله فقط لیسانس دارم درسم تازه تموم شده،شما دانشگاه چی خوندی

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2706