2737
2734
عنوان

خانوما سوال ج ن س ی دارم میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 86 پست
از کسی شنیده .من دخترم ۴ س بود دختر عمش ۱۰ ساله رفته بود بازی باهاش بعد شب که اومد گفت مامان ک س یعن ...

واااای چقد وضع خراب مسشه من برا دخترمم خیلی نگرانم😔😔😔

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
باهاش صحبت کنید بزارید باهاتون راحت باشه ازش بخواید توضیح بده چه چیزایی میدونه و از کجا شنیده به ه ...

ممنونم از راهنماییت خانم جان

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از توهینتون خانم

یه چیزی هم که هست براش آبرو داری کن سربسته بگو خانواده مواظبش باشن گناه داره خداوند ستارالعیوبه

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
یه چیزی هم که هست براش آبرو داری کن سربسته بگو خانواده مواظبش باشن گناه داره خداوند ستارالعیوبه

اره ب داداشم میگم ک براش توضیح بده چون باهاش راحت تره 

2731
ن نمیدونستم بخدا الان میشنوم نمیدونستم خواهر

پس خیالت راحت باشه همشون از نوزادی اینجورن یعنی اگر نباشه طبیعی نیست 

ولی حرفش جای تحمل داره اونم باید روی دوستاش نظارت کنید و بفرستیدش باشگاه ورزشی و سرگرمش کنید

پس خیالت راحت باشه همشون از نوزادی اینجورن یعنی اگر نباشه طبیعی نیست  ولی حرفش جای تحمل داره ا ...

اره ب مامانم گفتم الان بیشتر مواظبشن خیلی بچه کنجکاویه ...اها پس دیگه بهش نمیگم دست شویی برو فوقش تشک‌تلقی میندازم زیر پاش 

دوست عزیز این کار باعث میشه حودش دنبال سوالش بره  از سن ۹ تا ۱۱ باید بگیم

دوست گل من اون سن ۱۲به بالاست 

مسائل کوچیک اشکالی نداره

ولی الان وقت بازکردن مسائل جنسی نیست

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
دوست گل من اون سن ۱۲به بالاست  مسائل کوچیک اشکالی نداره ولی الان وقت بازکردن مسائل جنسی نیست

عزیزم وقتی به بچه ها دراین سن بگیم به زبون بچگانه میگیم و بعدش قرار نیستش موضوع ر وباز کنیم چون متوجه میشه

اما سن ۱۲ سالگی باید موضوع رو کامل بگیم چون دیگه بچه نیست و درکش میرسه 

الان دیگه مثل قبلا نیستش خیلی اگاهی بچه ها زیاد شده دوست عزیز 

سن ۱۲ سالگی مناسبش نیستش من باتوجه به تجربم درکارم دارم عرض میکنم این راه درستش هستش

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2738

پدر من گاوداری داره

مثلا امپول اسپرم میخرن که تزریق کنن، این کلمات از بچگی همه ما میشنویم.

برادرای من خیلی از من کوچکتر هستن، و این کلمات میشنیدن، اصلا تاثیر بدی روشون نداشته و براشون عادی ولی اصلا در مورد مسائل دیگه صحبت نمیکنن ولی کامل میدونن اسپرم چیه و چرا به گاو ماده میزنن.

منظورم اینه وقتی علمی توضیح داده بشه به بچه ها خیلی بهتر.

لزوما لازم نیست بگیم تو انسانها اسپرم و تخمک هست.

بگیم همه پستانداران مثلا میمون 

عزیزم وقتی به بچه ها دراین سن بگیم به زبون بچگانه میگیم و بعدش قرار نیستش موضوع ر وباز کنیم چون متوج ...

منم باتوجه به مدرکم و سابقه ی مشاورم دارم حرف میزنم عزیزدلم

اختلاف نظر داریم ولی نظرت محترمه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
منم باتوجه به مدرکم و سابقه ی مشاورم دارم حرف میزنم عزیزدلم اختلاف نظر داریم ولی نظرت محترمه

درسته

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

فقط می‌تونم بگم خجالت بکش با کفشهای کسی راه نرو

اگر اینقدر هم معتقدی که مذهبی هستی (که البته از نظر من اسمش رو فقط رو خودت گذاشتی وگرنه هیچی از دین نمیدونی)

اینو بدون که دیگران رو به گناهی ملامت نکن مگر نمیری تا به آن گناه مبتلا شوی.