2733
2734

سلام خواهران قوانین سایت رو میدونم ک این موضوعات ممنوعه کاربر سابقم ....مجبورم ک بپرسم دسترسی ب مشاوره نداریم .خانوما شما به بچه کلاس سومی مسائل جنسیو توضیح میدید ...داداشم کلاس سومه چند روز پیش حرفی زد ک اصلا در دهنم نمیگنجه خودمون از خانواده مذهبی هستیم نمیدونم چرا داداشم همچین گف نمیتونم بیان کنم بخاطر قوانین سایت و احترام به کاربرا فقط بگین چکار کنم بهش توصیح بدیم این مسایل رو یان 

خدا خیرکثیر دنیا و اخرت براتون بده

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

بلییییی میشهههه پیتسکووووو🐎😍🐎😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

فعلا اصلا نه

اصلا به روی خودتون نیارین که این حرفو‌زده فقط بهش توضیح بدین حرف بدیه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2738
یعنی بهش بگیم ؟ 

در حد فهمش و سنش 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اصلاااااااا واکنش نشون نده 

بهش بگو این حرف در شعن خانواده و تو نیست باکلاس ها اینجوری صحبت نمیکنن 

این حرف ها میزنی هم مارو اذیت میکنه هم خدا ناراحت میشه اگه قول بدی بچع خوب باشی و اینحور نگی خدام تو کارات کمکت میکنه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

چی گفته ماکه نمیدونیم که راهنماییت کنیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

عزیزم روایت داریم بچه ها رو نسبت به مسائل دینی غافل بار بیارید...یجوری در حد محدود بگید. اگه ندونه خودش راحت تر هس

خداجونم، فرشته هامو نذر  امام حسین علیه السلام کردم. خودت مراقبشون باش💟💟
چجوری بگیم سوالم بگو تا بگیم

عزیزم گفتم داداش دستشویی داری برو دودولت بزرگ شده تا حالا اصلا همچبن حرفایی نمیزد .گف ن من هر وقت به ......فک کنم اینجوری میشی مغزم دود کرده بخدا

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
2706