2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا خنده دهر این موضوع

اره واسه ما خنده داشت 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2728
جدا من به عنوانزن متاهل بفهمم یکز روی من نظر داره عصبی میشم جالبه شما ذوق زده شدین

بله منم اگر تنها باشم هم عصبی میشم هم برخورد جدی میکنم هم احساس ناامنی میکنم ولی با همسرم بودم و خیالم هم از خودم مطمئن بود هم از شرایطم اگر ذوق زده میشدم به قول دکتر خودم تنها میرفتم شمام بهتره جای اینکه تو سر دیگران بکوبی تا بگی شما خوبی و بقیه فلان کلاه خودتا بچسبی باد نبره و انقد راحت دیگران و قضاوت نکنی و.بهشون انگ نزنی که ذوق کردن 🙏🏼

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
بله منم اگر تنها باشم هم عصبی میشم هم برخورد جدی میکنم هم احساس ناامنی میکنم ولی با همسرم بودم و خیا ...

من از نوشته خودتون گفتم خودتون نوشتین خنده دار برامو کلی ذوق کردین تهمت چی زدم🥴

من با شوهر یا بی شوهر مرد بهم نگاه بکنه لجم میگیره بهر حال خصوصیت شما اینه شب خوش ریپ نزنید لطفا

من از نوشته خودتون گفتم خودتون نوشتین خنده دار برامو کلی ذوق کردین تهمت چی زدم🥴 من با شوهر یا بی ش ...

تو پیام منو ریپ زدی، فهمیدیم مریم مقدسی هه خدا خبر داره