2726

تا حالا شده احساس کنید هیچی نیستید هیچ فایده ای نداریدبه درد هیچ کاری نمی‌خورید راستش خسته م فک میکنم به درد هیچی نمی‌خورم حوصله کسی رو ندارم جایی نمیرم صب تا شب خونم فقط با بچه هام سرو کله میزنم دوست ندارم مهمونی یا جایی برم خوشم نمیاد باکسی صحبت کنم با خودم درگیرم اعصاب ندارم خانواده شوهرم داغونم کردن خدا لعنتشون کنه راستش هر چی بهم میگن هیچی نمیگم هر چی نیش و کنایه میزنن هر کی فحشمم میده سکوت میکنم از خودم بدم میاد تا کی سکوت خب خاک برسرت تو هم یه چیزی بگو دیگه فش میشنوی هیچی نمیگی تیکه میندازن نیش میزنن هیچی نمیگی فکر میکنن خری خنگی خب جواب بده دیگه تا کی ب روی خودت نمیاری.... نمیدونم همش خودمو سرزنش میکنم چرا بی سرو زبونم چرا لالم چرا از خودم دفاع نمیکنم یه بار جلوی دخترم خیلی خجالت کشیدم از اینکه نتونستم جواب توهین فرد مقابلم و بدم نمیدونم ترسو ام بی عرضه ام نمیدونم احترامش نو نگه میدارم نمیدونم فقط اینو میدونم تقصیر مامانمه هی میگفت هیچی نگو بزرگتره هیچی نگو الان یه چلمبه شدم یه دیوونه که از کسی خوشش نمیاد و حوصله هیچ کسم نداره از بحث بدم میاد وسکوت و ترجیح میدم حالا بگید کسی میتونه کمکم کنه به کسی هم اعتماد ندارم همه دنبال منافع خودشو ن هستن هیچ کس دلسوز نیست کسی با آدم رفیق نیست که حسود نباشه،،،،،،، اگه میتونین بهم دلگرمی بدین،،،، 🌵🌵🌴🌴🌴🌴🌵🌵🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا جوابشونو نمیدی تو ناسلامتی مادر هستی ......

ببین منم اول مث تو بودم انقدر خاهرشوهرم مادرشوهرم حرف مینداختن بهم .....از یه جایی دیگه جوابشون دادم 

ببین نترس جواب بده هیچی نمیشه ... تازه خوششون هم میاد و بیشتر دوست دارن .. بشورشون پهن کن آشغالای عوضیو

2728

منم تا دهن باز میکردم مامانم و خواهر برادرام تو دهنم میزدن. بابام هم همش عصبی بود. خیلی اذیتم کردن. البته من الان جلو همه وامیستم. اما تو دلم از خودم متنفرم. فقط آرزو دارم زودتر بمیرم. هیچی تو زندگی خوشحالم نمیکنه