2737
2734

من صورتم مختلطه هم خشکه و هم چرب ولی بیشتر خشکه جوری که صورتم پوسته پوسته میشه چی بزنم صورتم خوبه پوستم خوب بشه چه ماسک یا ابرسانی استفاده کنم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماست خیار . سفیده تخم مرغ . الوئه ورا

الوئه ورا استفاده کردم نتیجه نداشت 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

شبا با ژل شست و شوی هیدودرم میشورم بعد کرم ضد چروک مای میزنم. زیر چشامم کرم قطره ای ضد چروک 

صبح با ژل دوباره میشورم و ابرسان مای میزنم 

ظهر هم با اب خالی میشورم و کرم مرطوب کننده سی گل میزنم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

منم پوستم خشک میشه اما چن تا چیز و تجربه کردم

ماسک تخم مرغ چون هفته ای یه بار قشنگ لایه برداری میکنه و پوسته های اضافه رو میگیره واقعا تاثیر داره

چن وقت بود خیلی پوستم خشک شده بود نرسیده بودم 

دیروز با یخ صورت مو دقایقی ماساژ دادم واقعا تاثیر داشت

.

هرشب گلاب اسپری کن به صورتت اینم خوبه 

دیگه اینکه میتونی گلاب و با آب خیار مخلوط کنی اسپری کنی اینم خوبه