2737
2734

من بچم الان ۱۵ماهشه هنو بدن دردم بیشتر پادرد 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعی بودی؟ شاید ضعیف شدی و کم بنیه...باید بری دکتر تقویتی بده 

نه سزارین ولی درد زایمان طبیعی رو هم کشیدم. رفتم تقویتی داده ولی گفته اگر بهتر نشی باید آزمایش بدی‌

از خیتگی بدن چندماه طچل میکشه خوب ضی چیزا مقوی بخور استراحت کن اگه میتونی ویتامین بخور 

گاهی میرم یکی دو شب خونه مامان م میمونم استراحت می‌کنم بیشتر... ویتامین هم میخورم. ولی دردم خیلی زیاده همشم سرگیجه دارم

2738

نمیدونم کدوم منطقه یا استانی

گرمسیری یا سردسیر

ولی ما که تو مناطق سردسیری زندگی میکنیم بعد زایمان حالا چه طبیعی چه سزارین همش بهمون سفارش میکنن بدنمون رو خوب بپوشونیم که سرما به بدنمون نخوره چون باعث بدن درد و استخون درد میشه

من سر پسرم داشتم از گرما خفه میشدم وقتی شیر میدادم شرشر عرق میریختم لباسامو کم کرده بودم بخیال خودم که عرق نکنم

اما بعدش چنان استخون دردی گرفتم که مجبور شدم یک هفته بدنمو با روغن زیتون و سیاه دونه ماساژ بدم

شمام امتحان کن ایشالا بهتر میشی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
اصلاً پیش دکتر نرفتی؟

چرا ازمایشم دادم چکاب کامل ولی هیچ مشکلی نداشتم گفت مال عوارض بی حسی . بخدا ارزو دارم فقط ی لحظه پادرد نکشم 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔