2703
2553

میشه برام دعا کنید صلوات بفرستید خییلی نیاز دارم دعام کنید دوتا ارزوی مهم دارم دعام کنید رشته ای که دوست دارم قبول بشم من به دعای دست جمعی و دل پاکتون ایمان دارم دعام کنید❤❤❤

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الهی امین

میشه برای منم دعا کنین بیمارستانم هفته پیش ساکشن کورتاز کردم ولی بقایا هنوز تو رحمم هست میخوان ببرمم اتاق عمل

التماس دعا

دلم خونه بچم از دست دادم اینهمه دردم روش

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2714
انشالله که به هر دوتا خواستت برسی . واسه ماهم دعا کنید بابام از سرکار بیرون نکنن

چشم عزیزم صلوات فرستادم برات

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

دعا میکنم هر چی برات خوبه اون بشه راستش خودم با رتبه ۱۹۰ کنکور قبول شدم بیشتر رشته ها رو میتونستم برم ولی گفتم فلان رشته رو عشقه بعد رفتم اون رشته الانم دور از جون شما مثل سگ پشیمونم 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
الهی امین میشه برای منم دعا کنین بیمارستانم هفته پیش ساکشن کورتاز کردم ولی بقایا هنوز تو رحمم هست م ...

عزیزم اسمتو بگو حدیث کسا بخونم واست

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2706