2733
2734

من زیاد به پول نیاز ندارم که بخوام دائم مشغول باشم اما خب باید توی جامعه باشم و بین مردم. یه کار هست محیط خیلی خوب، ارباب رجوعها همه بسیار تحصیلکرده و خوب هستن. محیط اداری هست ساعت کاری 10 تا 12، 600 حقوق، بیمه هم 15 روزه. چون پاره وقت هستم. کارمم دفتری و اصلا زیاد نیست. اگر نرم هم سرکار فک نکنم کسی کارم داشته باشه البته به شرط اینکه کارهام عقب نمونده باشه. چطوره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبه

*- اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .*- اَللّهُمَّ الرْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ.
2738

خوبه به شخصه محیط سالم برام بیشتر از پول اهمیت داره :)

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
آفرین. بعد یه جوری هست که مثلا کل اون قشری که باهاشون سروکار دارم میشناسمت و براشون قابلی احترامی&nb ...

دقیقا 

همین حضور در جمع کسانی که لول بالا هستن خودش خیلی فرصت ها به وجود میاره

در مسیر... 🌱
2706