2733
2734
عنوان

موقع افطار

185 بازدید | 25 پست

میشه موقع افطار و سر نمازتون دعا کنید عشقم برگرده یا یه خبر خوب از طرفش بشنوم یا اگه دوستم نداره مهرم بیوفته تو دلش😔😔 لایکم کنید منم دعاتون میکنم ممنون

اسمت طاهرست

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسمت طاهرست

◗⚆ᴥ⚆◖

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738

دعا میکنم هرچی صلاحه برات اتفاق بیوفته🥰

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
یه چند ماهی باهم چت میکردیم فامیلمونم بود بعد الان بیخودی بلاکم کرده ذیگه نمیدونم رله یا نه

عزیزم به خدا این پیامک بازیا گناهه

مخصوصا اگه فامیل باشه

اگه دو روز دیگه خواستگار برات میاد بهش میگن این تو دوران مجردی با من چت میکرد

ابروت میره

توام بلاکش کن توبه کن

خدا خودش گفته از ارتباط با نامحرم فرار کنید 

انشالله که عاقبت بخیر بشی عزیزم

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
عزیزم به خدا این پیامک بازیا گناهه مخصوصا اگه فامیل باشه اگه دو روز دیگه خواستگار برات میاد بهش می ...

اره ولی بدجور وابستش شدم مامانمم فهمید بهخ گفت اصلا نمیخوام باهاش رابطه داشته باشم لااقل دوسم داشته باشه 

فامیل دورمونه پسردایی مامانم

اره ولی بدجور وابستش شدم مامانمم فهمید بهخ گفت اصلا نمیخوام باهاش رابطه داشته باشم لااقل دوسم داشته ...

منم پسرخاله مامانم 

از من خوشش میاد

ولی هیچوقت به خودم اجازه ندادم جوابشو بدم و باهاش حرف بزنم

این رابطه های بیخود وابستگی افراطی میاره دوروز دیگه تو زندگی زناشویی

از همسرت سرد میشی

همش تاثیر میزاره گلم

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
2706