2737
2734
عنوان

صابخونه عوضی

474 بازدید | 14 پست

آشغالام جلو در گذاشته بودم عوضی صب اومد هر چی مدونست گفت 

چندین ماهه دارع نوسازی میکنه ساختمونشو زندگیمو با خاک یکسان کردع من چیزی نگفتم 

برگشته میگه زن تا ساعت12میخابع؟بمن میگه چرا شوهرت بزاره آشغال رو باید خودت بزاری زنیکع پرروووو بهش گفتم من بزارم یا شوهرم واقعا بتو مربوط نیس کلی دعوامون شد

شوهرم چندین ساله منو بدبخت کرده ی خونه پیدا کنه بریم نمیکنه نمیکنه 😢😢😢امان از دست شوهر بیشعور بی عرضه چتدین ساله همش بااین زن دعوایییم

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

خودت بگرد خونه پیدا کن. اعصابت از سر راه نیاوردی ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آشغالارو کجا گذاشتی مگه؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731

به اون چه مربوط؟

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2738

میگفتی نقل و نبات خوریش به تو نیومده 

این که تو ۶صبح پا میشی سرک میکشی تو زندگی مردم بسه 😒😒😒😒

اشغالا رو تو راهرو ی اپارتمان گذاشتی ؟؟  یا بیرون تو کوچه ؟ 

اگه راهرو گذاشتی تو راهرو جای اشغال گذاشتن نی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
صاحبخونه نیست یه پا مادر شوهره

فضوله بخدااااااااا از دستش روانی شدم

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

خوب با این دعوا دارید بیرونتون نمیکنه 

اینقدر باهاش یک به دو کن تا قراداد تمدید نکنه راحت شی برید جای دیگه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

می گفتی زنیکه پررو خودتی و جدوابادت برم تو طویله زندگی کنم بهتر از خونه اشغال توئه😡اصلا زندگی شخصی ما به تو مربوط نیست😡

😂ببخشید اعصابم خورد شد

تاپیک عکس و اسکرین تگ بشم باتشکر😐🔪❤️امیدوارم تمامی آقایون نی نی سایت که خودشونو بجای خانم جا میزنن حامله بشن!!!
خوب با این دعوا دارید بیرونتون نمیکنه  اینقدر باهاش یک به دو کن تا قراداد تمدید نکنه راحت شی ب ...

شوهرم در نمیاو بقران روانی شدم هشت سال کم نیسسسسسسسس روانی شدم از دست ی شوهر بیشعور

2706