2737
2734

یکی از فامیل های دورمون فوت کرده

یهو اومد توی خوابم و از پسرش خواستگاری کرد اصلا حالش خوب نبود توی خواب...

منم هی خودمو بالا پایین میکردم که شوهر نمیکنم من خودم اقای صاد رو دوس دارم😂😂مامان بابامم کلا بدون اینکه نظرمو بخان قبول کردن ولی اخر قبول نکردم😂

اصلا اینقدر توی خواب تقلا کردم موهام باز شدن😑

میدونید تعبیرش رو؟

شنیدم با دعاهاتون خیلیا نتیجه گرفتن🌸میشه لطفا برای جابه جایی از این خونه برام دعا کنید بریم یه جای بهتر خیلی خیلییی ممنونتونم♥️🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موقع خواب چرا موهاتو ميبندي دخترم؟

همین سوال برا منم پیش اومد😐😂

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

خب بلندن😅

اگه بزارم باز موقع تکون خوردن میرن زیره کمرمو هعی مجبورم بیدار شم عه خواب

شنیدم با دعاهاتون خیلیا نتیجه گرفتن🌸میشه لطفا برای جابه جایی از این خونه برام دعا کنید بریم یه جای بهتر خیلی خیلییی ممنونتونم♥️🙏🏻

منم میبافم

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
2738

من همش موقع خواب بسته موهام....................................................................نمیتونم باز بزارم....................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

منم تو خواب میگفتم بخدا من مصطفی دوست ندارم😐😐😐😐😐

واقعا هم دوسش ندارم اصلا من متاهلم منو با اون چیکار ☺

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....
همین سوال برا منم پیش اومد😐😂

خب بلنده

نبندم اذیت میشم

خب بلندن😅 اگه بزارم باز موقع تکون خوردن میرن زیره کمرمو هعی مجبورم بیدار شم عه خواب

منم میبافم 😑😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2706