2733
2734
طرف میفهمه که نصب شده رو گوشیش؟؟؟؟ چطوری پنهانش کنیم؟؟؟ چطوری طرف میتونه پیدا کنه از تو گوشیش

تو تنظیماتش برنامه های نصب شدست نبود؟

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
از راه دور پیامک بلد نیستم ولی میتونم بفهمم طرف کجاست و دوربین گوشیش باز بشه برام نشون بده چی میگه و ...

این وارم که گفتی رو گوشی نصب کنم بعد لاید هر دفه گوشیش رو بردارم برم تو اون نرم افزاره؟ یا از روی گوشی خودم میتونم بفهمم تو گوشی اون چه خبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دخالت نکن تو زندگیشون

خیلی رو مخ بود حرفت

من جای استارتر خیلی حرص خوردم !!! 

اولا سوال استارتر یه چیز دیگه ای بود !

دوما تو از کجا می‌دونی دخالت کرده !

سوما تورخدا اینقدر رو مخ نباش و قضاوت نکن فوری،،حالا اینو نمبکفتی نمیشد ،،ادم واقعا حرص میخوره از دستتون

ياد ميدين؟ از كجا بفهمم هكم يا ن

باید گوشی خودش کنارتون باشه رمز واتساپ رو برمیدارید بعد واتساپ خودتون رو پاک و دوباره نصب میکنید شماره ایشون و رمز واتساپ رو میزنید و وارد میشید

ye divaneh .....)): ushegh bood ...)) ama mord )):;khoda rahmtam kne ,;(
باید گوشی خودش کنارتون باشه رمز واتساپ رو برمیدارید بعد واتساپ خودتون رو پاک و دوباره نصب میکنید شما ...

وات طرف میپره دیگ

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

برنامه تراک ویو‌

Track view روی گوشی خودت و طرف نصب میکنی 

ازت ایمیل میخواد 

رو هردوتا یه ایمیل یکسان وارد میکنی 

تمام 

برنامه روگوشی طرف مخفی میکنی 

بعد هرموقع خواستی میتونی از طریق گوشی خودت چکش کنی

2706