2726
عنوان

چرا من هیچ دوستی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 71 پست
الهی  منم اومدم تو‌شهر غریب نه دوستی نه فامیلی  دانشگاه رفتم ، باشگاه سرکار اینجا ها من ...

شوهرم اجازه نمیده از خونه برم بیرون میگه اینجا شهر کوچیکه و ادماش بدرد نخورن دلم نمیخاد بری بیرون😔

💕💙"تو" مالک تمام احساسم هستی عشقم💙💕
چهارمحال ، خواهر تنی؟چرا اخه😢

اره رفيق بازه٢٤ساعته  غيبت من ميكنه خيلي حسوده اصلا دوسش ندارم ولي ارزوي خوشبتي ميكنم براشون اون برعكسه دوست داره فقط منو خراب كنه كسي نياد طرفم😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جانم؟

خودم معنیش نمیدونم چی میشه😑😐

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
مهم نیست عزیزم  من زیاد دارم ولی شاید باورت نشع ک ن باهاشون بیرون میرم ن زیاد چت میکنم همه در ...

اخه سخته نه خاهری نه رفیقی گاهی وقتا دلم خیلی میگیره باهیچکسم نمیتونم همکلام بشم

ب نظرم ادم تنها باشه بهتره تا دوستای حسود .اصلا قانون زندگی همینه ک هیچ دوستی همیشه کنارتون نمیمونه ...

اینم درسته قبول دارم

اره رفيق بازه٢٤ساعته  غيبت من ميكنه خيلي حسوده اصلا دوسش ندارم ولي ارزوي خوشبتي ميكنم براشون او ...

وای اره سخته حسود هستن سنش کمه؟

اخه سخته نه خاهری نه رفیقی گاهی وقتا دلم خیلی میگیره باهیچکسم نمیتونم همکلام بشم

واسه خودت سرگرمی ایجاد کن غذا درست کن ب خودت برس تفریحاتو با شوهرت داشته باش وقتی دلت میگیره ب شوهرت زنگ بزن ب مامانت زنگ بزن 

مثه منی o(╥﹏╥)o  

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706