2733
2739
عنوان

رفت وامد دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 40 پست

در هر صورت باید بعد عروسی اشپزی کنی.

پس فرقی نمیکنه چه الان چه بعدا

قرار نیست همیشه عذای سخت درست کنی

کتلت.عدسی.سیبزمینی تخم مرغ.ماکارونی.الویه ،بندری،گوشت و قارچ.لوبیا.و کلی غذای ساده دیگه هست که درست کنی.

مهم با هم بودنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلا یه روز در هقته که شما کلاساتون کم‌تره و برنامه درسی‌تون به هم نمی‌ریزه قرار بذارید

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
در هر صورت باید بعد عروسی اشپزی کنی. پس فرقی نمیکنه چه الان چه بعدا قرار نیست همیشه عذای سخت درست ...

اخه مشکلات دیگ دارم، اینجوری 3نوع غذا باید بپزیم توی این شرایط اقتصادی افتضاح، برادرم همه چیز غذا دوست نداره، مامان بابام غذاهای بی نمک وروغن میخورن، منم ی غذا درست کنم😬

2738

کلاسها که الان همش آنلاینه اونم روزا واسه 1یا2ساعته شبها کلاس نیست امتحانهاهم که شده تقلبی از رو کتاب اینقدسخت میگیری علاقه به درس اینا داشتی میذاشتی بعد ازدواج میکردی بعضی ها هستن ازدواج نکردن سنشونم بالا رفته حسرت این روزها میخورن ک کسی ندارن باهاش خوش باشن

فردا که میخواین برید خونه خودتون کی براتون غذا درست میکنه آخرش باید غذا درست کنی

برای دوران عقد یه چیزای دیگ توذهنم بود🤭فکر میکردم ک مثلا حداکثر 3روز در هفته باهم باشیم یه روز خونه ما یه روز خونه اونا یه روزم بیرون بریم😶متاسفانه کرونا واین محدودیت ها همه چیزو خراب کرد

کلاسها که الان همش آنلاینه اونم روزا واسه 1یا2ساعته شبها کلاس نیست امتحانهاهم که شده تقلبی از رو کتا ...

من زیر 20 قانع نیستم 🤭😁میخواستم بعد دانشگاه ازدواج کنم نزاشتن، گفتن دیر میشه☹️

2706