2737
2739
عنوان

رفت وامد دوران عقد

363 بازدید | 40 پست

سلام دوستان

یه سوال داشتم درباره رفت وامد دوران عقد. من 6ماهه عقدم و شوهرم مادر و پدرش سن بالاهستن ومادر مادرشوهرم هم مریض هستن برای همین زیاد خونه نیستن که من برم خونشون برای ناهار یاشام، خودشونم کلا غذاهایی درست میکنن که من وهمسرم دوست نداریم، خلاصه ماهی یا دوماهی یه بار میرم. ازاونطرف خانواده خودمم مادر پدرم سنشون بالاست و مثل اونا غذا درست میکنن. همسرم هم همش میخواد بیاد خونمون پیشم باشه، من مشکلی از اومدنش ندارم فقط اینکه باید هر بار که میاد خونمون خودم غذا درست کنم واصلا این مدلی دوست ندارم و اذیت میشم. یه برادر بزرگتر هم دارم

به نطرتون چی کارکنم؟ بهش بگم کمتر بیاد؟ چجوربگم؟ واینکه ما یک ساله نامزد وعقدیم. 6ماه دیگ عروسیمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوب بیرون سفارش بدید پیتزایی با هم تو ماشین بخورید.. بعدشم  آشپزی برای عزیزان برای من واقعا لذت بخش هست و خسته نمیشم...اتفاقا بعدها برادرتون خاطره ای میشه که قایمکی همو بغل میکردین و اینها

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
2706