2041
2047
عنوان

گربه من خوشگله یا برادرم؟ 😆

2718 بازدید | 254 پست

هر دو تا گربه تو محلمون بودن که ما بهشون غذا میدیم هر کدوممون یکیشونو

فقط یک بار! فقط یک بار به دنبال می آیی؟ فقط یک بار خداوند زندگی را به تو هدیه میدهد؛ اما در سرایی دیگر همواره خواهی بود؛ اگر این فرصت یک باره را از دست دهی؛ چه خواهی کرد؟ Kimosun☀

این مال منه

فقط یک بار! فقط یک بار به دنبال می آیی؟ فقط یک بار خداوند زندگی را به تو هدیه میدهد؛ اما در سرایی دیگر همواره خواهی بود؛ اگر این فرصت یک باره را از دست دهی؛ چه خواهی کرد؟ Kimosun☀

فک کردم نوشتی گربم خوشکله یا برادرم 😂😂😂

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

عکس بزاررر زووود

دختری میباجم بسی شیطان😈😼 دلبر😎😌🤘جگر طلا و قند عسسسل همههه😁 اگه یه روز یه دختریو دیدی که داره مغرورانه👸 با یه عیک گرد بامزه🤓 راه میره و قدشم بلنده 💃یه رژم حتما روی لبای غنچه ایش هست💋 و چشاشم خوشرنگ و کشیده اس 👁و یهووووو وختی گربه میبینه🐈 یه جیغ بنفش میزنه🗣 😑😶🙄 و بدو بدو فرار میکنه🙅 بدون اون منم😅😎😌🙌 
2039
این مال منه

🥰🥰🥰

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂
2055

میخای عکس داداشتو بزار چون هممون الان توقع عکس اونو داریم😂😂😁😁

ادب آدم بی ادب نکن،گشنگی بکش اَ گوشت سگ نخور🤘🏻...توو خونه گریه کن توو کوچه پهن نشو نشون هیچکس نده پشت پردتو:)خوشحال نمیشه از خوشیت کسی..خام ادمای قشنگ توو سر و ریخت نشی..اون ک توو شرایط ضروریت اَ جیب زد و موند کنارت بگو بش رفیق💎بقیه آشنان همین تو فهرستشونی واسه یه کار داشتنی..حالا ی لیوان آب خاستنی میگن دریا گل شد و آبشار کویر😒...ادما رو هرچی سگ محل تر بکنی بیشتر بندتن،جنگ،با خودت اَ اونجا شروع میشه ک میبینی مفت دادی ب یه  بی ظرفیت شأن..اخر دراومد از اخلاق داشِت...این میتونه خطرناک باشه..اخموشون میکنم،اخمام واشه🙂🤘🏻

منمم😂😂

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان ❤💪                  گیاهخوار🥗✌همه ما حیوانات را دوست داریم چرا به بعضی می گوییم حیوان خانگی و به دیگری نهار؟!.. 
این مال منه

یاده اون گیف گربه افتادم😂

دختری میباجم بسی شیطان😈😼 دلبر😎😌🤘جگر طلا و قند عسسسل همههه😁 اگه یه روز یه دختریو دیدی که داره مغرورانه👸 با یه عیک گرد بامزه🤓 راه میره و قدشم بلنده 💃یه رژم حتما روی لبای غنچه ایش هست💋 و چشاشم خوشرنگ و کشیده اس 👁و یهووووو وختی گربه میبینه🐈 یه جیغ بنفش میزنه🗣 😑😶🙄 و بدو بدو فرار میکنه🙅 بدون اون منم😅😎😌🙌 

😆😆

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

خخخ😂😅

منم 🤣😂

😅😅خوبه پ تنها نیستم

1718