2733
2734
میتونستن بجاش تو این روزایی که مردم همش خونن یه سریال کمدی بدن سرگرم بشیم...همه سریالای امسالشون چرت ...

اره مثل متهم گریخت خانه به دوش اینا خیلی قشنگ بودن حیف

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه کجاش ترسناکه !! ایرانی ها اگه بخوان هم نمیتونه فیلم ترسناک بسازه !!!چون استعداد ندارن!!البته ...

چی بگم

تایپیک بغلی در مورد این فیلم آگاهانه یه چیزی نوشتم، ولی خب چه فاییده،،،

2731
هی کمدی،؟کمدی که واقعا مردمو بخندنه دیگه تموم شد نیست نمیتونن بسازن انگار.یه متهم گریخت و ترش و شیر ...

من هر بار خانه به دوش نگاه میکنم میخندم با اون شازده توپلو😂

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 

من این سریال رو ندیدم حالا فیلمی ک صدا و سیما بخواد پخش کنه معلومه چرته فیلم احضار خارجی ب طور عجیبی ترسناکه و قشنگه 

یک نفر حال دلش خوب نیست میشود برای دلش"امن یجیب" بخوانی؟
اره مثل متهم گریخت خانه به دوش اینا خیلی قشنگ بودن حیف

عجیبه بااون امکانات قدیم همچین طنزا شادی ساختن.ولی الان فیلما طنز اصلا به دل نمیچسبه.نمیدونم فقط من اینطوریم که دوسشون ندارم...

دوستت دارم خدا💞
2738
اویک فرشته بودو بگو.قسمت اخرش من خودم تا یه ماه خواب میدیدم همه خانوادم جنن.شبش۴ نفری با مامان و باب ...

احضار پیش اینا جوجه اس 

تویی که با من بحث ات میشه سریع میری سراغ اسم کاربریم و تاپیک های قبلیم و از اونا بر علیه من استفاده میکنی ، باید بگم خیلی بدبختی 😂😂 وقتی تو بحث کم میاری از نام کاربری من استفاده نکن چون در واقع من این نام کاربریم رو گذاشتم که فضولام و 💩خورام رو شناسایی کنم و با اینکارت تو به این لیست اضافه میشی 🥰😵🤮در ضمن من اینجا خودمم بر خلاف خیلی کاربرای دیگه که ادای خوبی و فاز روشنفکری  رو درمیارن من هررر عقیده ای دارم بیان میکنم میخواد نژاد پرستی باشه یا میخواد تابو شکنی باشه. و اینکه خواهشا زیر ۲۰ سال با من حرف نزنن از نظر من جوجه های نابالغی هستن که به علت عدم نظارت صحیح بزرگتراشون اومدن تو همچین سایتی . من حوصله مهدکودک ندارم اگر ناخواسته تو تاپیکت شرکت کردم یا ریپلایت زدم و زیر ۲۰ سال بودی بدون که من سن ات رو نمیدونستم اگر میدونستم قطعا باهات صحبتی نداشتم  . باااااااییییی (با لحن شیما کاتوزیان)                                                                  i am SALITEH   ,  ok baby  

درودخدمت دوستان عزیز

#آگاه باشیم🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫

متاسفانه این سریال بانام ""احضار""فوق العاده منفی بوده وعلاوه براینکه ژانرترسناک داره وازاحضارروح وجن و...درآن به نمایش گذاشته میشه حاوی علامتهای شیطان پرستی ،تسخیروطلسمهای سنگین میباشد

وچقدرآگاهانه برای مردم ناآگاه ما این مجموعه درماه رمضانی پخش میشودکه بخاطرقرنطینه وشرایط کرونایی محدودبه ترددهستندوبه ناچاردرزمان افطاری وگذران زمان پای تلویزیون ذهن وروان مردم راآلوده ،تسخیرودچارطلسم میکنند

ویکی ازعلامتهای بزرگ نشان دهنده این سریال منفی نمادی که روی لغت این سریال حک شده یعنی احضارکه به جای نقطه ض ،علامت تک چشم داخل مثلث کشیده شده که فوق العاده سنگین ومنفی هست وتنهابادیدن این کلمه تمامی طلسمهای منفی خودرابرذهن وروان بینندگان جاری میکنند

درودخدمت دوستان عزیز #آگاه باشیم🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫 متاسفانه این سریال بانام ""احض ...

من سعی میکنم تیتراژ پایانشو نبینم.ولی اینقد توخونه و بی کسی و تنهایی دارم خفه میشم که نمیتونم نبینمش تف به این دنیا

دوستت دارم خدا💞

من دیروز ی تیکشو دیدم خیلی آبکیه و فوف العاده مصنوعی و مضحک...اصلا نمیدونم چجوری حاضر شدن تو تلویزیون پخشش کنن...حتی حرف زدنشون مثه آدم آهنیه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706