2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو سه روز پیش یه نفر تاپیک زده بود ای خدا این چه فیلمیه پخش میکنن،،من میترسم ،،خواهرمم شاش کرده به خودش !!!

بابا بس کنید آخه کجای این فیلم ترسناکه !!!

خب اگه اینقد حساسین نگاه نکنید !!!

یکی میگه انرژی منفی داره

یکی میگه خواهرم شاشید به خودش

یکی میگه شیطان پرستی 

بابا ول کنید توروخدا ،،یه فیلم دیگه 

2728
دو سه روز پیش یه نفر تاپیک زده بود ای خدا این چه فیلمیه پخش میکنن،،من میترسم ،،خواهرمم شاش کرده به خ ...

شاش 😅😅😅😅😅😅😅😅😅

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
خدایی احضار ترسناکه ؟ سریال او یک فرشته و اغما که ترسناک تر بود چ ترسو شدین اه جنبه ندارین نبینید ...

خدایی اغما خیلی لحظات دلهره اور داشت:مخصوصا اونجاش که طاها داشت دنبال الیاس میگشت و الیاس جلوچشمم ظاهر میشد و نگاش میکرد ولی نمیدیدش.

دوستت دارم خدا💞
ترسناک نیست بنظرمن  

آخه کجاش ترسناکه !!

ایرانی ها اگه بخوان هم نمیتونن فیلم ترسناک بسازه !!!چون استعداد ندارن!!البته حق هم دارن،،چون مردم ایران بی جنبه هستن !!!

ببینین برای سریال احضار چقد حرف و حدیث توش درآوردن !!!

اینایی که میگین ترسناکه ،،،اگه احضار خارجی رو ببینین چی میگین دیگه 

معنا با فرهنگ امروزه فرق کرده

بافرهنگ  کسانی  که نویسنده جز آن می باشد به خاطر رفتاری که در اوست

بیق فرهنگ بقیه که ندارند می شوند

و هر نویسنده ای این رفتار رو مشخص می کنه

بهتر بود می گفتیم

مشخص می شد رده سنی فیلم و ژانر فیلم

میتونستن بجاش تو این روزایی که مردم همش خونن یه سریال کمدی بدن سرگرم بشیم...همه سریالای امسالشون چرت ...

هی کمدی،؟کمدی که واقعا مردمو بخندنه دیگه تموم شد نیست

نمیتونن بسازن انگار.یه متهم گریخت و ترش و شیرین و اینا بودن که کارگردانش عطاران بود.هنوزم بعد هزاربارخنده دارن

ولی طنزها الان اصلا نمیخندونن فقط تلخن.مث طنزای جدید مدیری که فقط تلخ شده

دوستت دارم خدا💞
خدایی اغما خیلی لحظات دلهره اور داشت:مخصوصا اونجاش که طاها داشت دنبال الیاس میگشت و الیاس جلوچشمم ظا ...

دقیقا اغما واقعا ترسناک بود . 

تویی که با من بحث ات میشه سریع میری سراغ اسم کاربریم و تاپیک های قبلیم و از اونا بر علیه من استفاده میکنی ، باید بگم خیلی بدبختی 😂😂 وقتی تو بحث کم میاری از نام کاربری من استفاده نکن چون در واقع من این نام کاربریم رو گذاشتم که فضولام و 💩خورام رو شناسایی کنم و با اینکارت تو به این لیست اضافه میشی 🥰😵🤮در ضمن من اینجا خودمم بر خلاف خیلی کاربرای دیگه که ادای خوبی و فاز روشنفکری  رو درمیارن من هررر عقیده ای دارم بیان میکنم میخواد نژاد پرستی باشه یا میخواد تابو شکنی باشه. و اینکه خواهشا زیر ۲۰ سال با من حرف نزنن از نظر من جوجه های نابالغی هستن که به علت عدم نظارت صحیح بزرگتراشون اومدن تو همچین سایتی . من حوصله مهدکودک ندارم اگر ناخواسته تو تاپیکت شرکت کردم یا ریپلایت زدم و زیر ۲۰ سال بودی بدون که من سن ات رو نمیدونستم اگر میدونستم قطعا باهات صحبتی نداشتم  . باااااااییییی (با لحن شیما کاتوزیان)                                                                  i am SALITEH   ,  ok baby  
2706