2041
2047

بابا فیلم ترسناک هم یه فیلم هست مثل تمام فیلم های دنیا !!!ژانر وحشت و هیجانی داره!!!

تمام کشورهای دنیا حتی هند هم فیلم ترسناک درست میکنن بخدا !!!حتی ترکیه !!!!!

حالا اینقد حرف و حدیث توش بیارین که دیگه کسی تو ایران جرعت نکنه اسم فیلم ترسناک بیاره یا بسازه

تو کشورهای دیگه چندش ترین فیلم های ترسناک و طلسم و دعا و جادو و اینا رو درست میکنن ولی هیچ حرف و حدیثی توش نیست ،،چون مردم بافرهنگن می‌دونن که فقط یه فیلمه!!!

فیلم ترسناک فقط خارجیش میچسبه 

🧿وَ مِن شَرِ حاسد إذا حَسَد😊🧿  هرچه تاپیک قفلتر بهتر 😊😘 برای رسیدن به فردیکه دوستش دارم حتی یه دونه ام صلواتی بفرستین یه دنیا تچکر🌹❤😘😊 دوستان عذر میخوام درخواست هرکسیو قبول نمیکنم 🙏🏻 طرز فکرها متفاوته اگه با من مخالفید وقتت رو برای ریپلای کردن نظرات نذارید ممنون میشم😊 

چطوره فیلمش ارزش دیدن داره؟

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2039

تا این لحظه که من هیچ چیز ترسناکی توش ندیدم

موضوعش هم جدیده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خدایی احضار ترسناکه ؟

سریال او یک فرشته و اغما که ترسناک تر بود

چ ترسو شدین اه جنبه ندارین نبینید خب 

نظرات من رو با لحن اروم بخونید لطفا من قصد بحث ودعوا ندارم عین دوتا ادم بالغ تبادل نظر کنیم .اگر تو تاپیک هام از شوهرم گله کردم دلیل بر دوست نداشتنش نیست همه وجودمه اما مثل هر زنی منم گاهی دلم میگیره . دعا کنید ماهم خونه دار شیم لطفا من و همسرم خیلی سختی کشیدیم کل ارزومون اینه خونه دار بشیم ممنون مهربونا منم به نیتتون ایت الکرسی میخونم
2051

اصلا اونقدر مسخره هست که ژانر وحشت روش نذارن 😑😪

تاپیک امضام🍃🌺🍃بعد از اینکه یک مرد ۹۳ ساله در ایتالیا از بیمارستان مرخص می شود، به او گفته شد که هزینه یک روز ونتیلاتور (دستگاه تنفّس مصنوعی) بیمارستان را بپردازد. پیرمرد به گریه افتاد. پزشکان به او دلداری دارند تا بخاطر صورتحساب بیمارستان گریه نکند. ولی آنچه پیرمرد در جواب گفت، همه پزشکان را گریه انداختپیرمرد گفت: "من به خاطر پولی که باید بپردازم گریه نمی کنم. تمام پول را خواهم پرداخت." گریه من بخاطر آن است که 93 سال هوای خدا را مجانی تنفس کردم، و هرگز پولی نپرداختم. در حالیکه برای استفاده از دستگاه ونتیلاتور در بیمارستان به مدت یک روز باید اینهمه بپردازم. آیا می دانید چقدر به خدا مدیون هستم؟ من قبلاً خدا را شکر نمی کردم"سخنان آن پیر مرد ارزش تأمل دارد. وقتی هوا را بدون درد و بیماری آزادانه تنفس می کنیم، هیچ کس هوا را جدی نمی گیرد. این داستان ما را به یاد درسی از گلستان سعدی انداخت: «منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب...»🍃🌺🍃

دو سه روز پیش یه نفر تاپیک زده بود ای خدا این چه فیلمیه پخش میکنن،،من میترسم ،،خواهرمم شاش کرده به خودش !!!

بابا بس کنید آخه کجای این فیلم ترسناکه !!!

خب اگه اینقد حساسین نگاه نکنید !!!

یکی میگه انرژی منفی داره

یکی میگه خواهرم شاشید به خودش

یکی میگه شیطان پرستی 

بابا ول کنید توروخدا ،،یه فیلم دیگه 

1718