2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تشریف میبری اتاق عمل

بیهوش میشی

۱ساعت بعد تو ریکاوری بهوش میای

مقدار زیادی خونریزی داری و ی درد جزئی

۱ شب هم میمونی بیمارستان و تامام

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2738
جدی؟؟؟؟چ خوب سوند هم وصل میکنن؟؟؟

من که بعدش میفتم دستشویی یکم سوزش ادرار داشتم پرسیدم گفتن موقع عمل سوند برات گذاشتن واسه همین میسوزه ولی من اصلا سوندی ندیدم به هوش اومدم کنده بودنش

جدی؟؟؟؟چ خوب سوند هم وصل میکنن؟؟؟

نه سوند وصل نمیکنن خیالت راحت 

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
اگه اینجوری باشه ک خیلی خوبه

آره خیلی راحته

یکی ۲ روز اول یکم حجم خونریزی و درد زیاده

بعدش خلاص میشی

بعد از ۴۰ روز هم مجدد پریود میشی

2706