2726
عنوان

باز هوا گرم شد افسردگی من بدتر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 53 پست
درکت میکنم والا من فکر میکنم دیگه حتی به شوهرمم حسی ندارم میخوام فقط بزارمش برم

منم اکثر وقتا دوس دارم فقط همه رو بزارم و برم 

اما نمیدونم کجا و باز بخاطر بچه ها کوتاه میام از مجبوری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من قبلا نبودم اینطور تابستون قبل حالم یهو بد شد اصلا روزای افتابی نمیتونم تو خونه خودم بمونم حوص ...

من چون اولین بارتو دوران نامزدیم افسردگی گرفتم وسط چله تابستون‌ میرفتم دکترومیومدم بعداون دیگه ازبهارو تابستون متنفرشدم همش خاطرات بدم یادم‌میفته

2728
وای وای نگو اصلا من تازه چندماهه اینطورشدم گاهی وقتا فقط دلم میخواد بمیرم میگم من دیگه هیچوقت خوب نم ...

من اوایل خیییلی حالم بد میشد روزی چندبار میرفتم اورژانس ک نمیدونستم چمه

اصلا ن خواب داشتم ن خوراک ن زندگی 

توی دوماه ۱۷کیلو کم کرده بودم

من اوایل خیییلی حالم بد میشد روزی چندبار میرفتم اورژانس ک نمیدونستم چمه اصلا ن خواب داشتم ن خوراک ن ...

مدام خفه میشدم تنگی نفس تپش قلب توی خواب ک انگار ب نفس اخر میپریدم

من اوایل خیییلی حالم بد میشد روزی چندبار میرفتم اورژانس ک نمیدونستم چمه اصلا ن خواب داشتم ن خوراک ن ...

منم دو هفته اول حتی ی لیوان ابم نخوردم بعد اصلا نمیدونستم افسردگیه میگفتم نمیدونم چم شده تا اومدم اینجا دیدم کلی ادم مثه منن همشم افسردگیه

نمیدونم هرروز ناامیدتراز دیروز نسبت به ایندم نسبت به زندگیمو همه چیز

نکن با خودت اینجوری 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
چرا افسرده شدی؟ اگه دوس داری بگو

اونموقع ک نامزدکردم۱۶سالم بودهمشاحساس میکردم اشتباه کردم ازدواج کردم همکلاسیام دارن درس میخونن من ازهمه چی دورشدم حتی دوماه بعدنامزدیم میگفتم میخوام جداشم بااینکه هیچکس راضی ب ازدواجم نبود وخودم انتخاب کردم.....کارم به جاهای خیلی باریک کشید‌....😔نامزدیم واسم بدترین دوران بودولی بیچاره شوهرم تحمل کردحتی زودم عروسی گرفت ک بدترنشم...

بخاطر دلیل خاصی افسرده شدی؟ من بی دلیل اصلا مشکلی نبود یهو حالم بد شد

نمیدونم شوهرم ورشکست شده بود ی مدت خیییلی سختی کشیده بودیم اما بعد زایمان دومم یدونه چربی دیدم توی سرم دیگه اون حس خود مریض پنداری ولم نکرد ک نکرد همش گریه زاری ک من مریضی بد دارم حرف دکترا رو هم باور نمیکردم هی روی بدنم دنبال غده و اینا میگشتم توی۳روز ۱۰تا دندون درست کردم دیگه روز بعد دندونا این حالم شروع وای ک چقدر وحشتناک بود همس احساس مرگ

2706