2733
2734
عنوان

روانی شدمم بخدا

293 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها شوهرم ی مقدار پول داشت بش گفتم بده دست من نداد بهم گفتم طلا بخر نخرید تو دوماه ۲۸ تومن خرج کرد الان فقط ۷۰۰تومن دارع میخاد برع سرکار همشو خرج خانواده اش کرده بهشم میگم میگه چیزی نگو عصابم خورده میشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی برا خانوادش خریده که شده ۲۸ تومن 

سه تا داداش دارع هیچ کدوم ی هزاری نمیدن بهشون شوهرم پول خرجی خونشونو میده اونم با چقددد مهمون پول چاه رو داده پول ....

وااا واقعا نمیدونم این چه بازی ایه ک مردا در میارن

خب مردک دیگه زن گرفتی زن و بچه داری

خرج کردنت برای ننه باجیت برای چیه دیگه

من خیلییی بدم میاد و اصلا تحمل ندارم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
سه تا داداش دارع هیچ کدوم ی هزاری نمیدن بهشون شوهرم پول خرجی خونشونو میده اونم با چقددد مهمون پول چا ...

شوهرت پسر بزرگه خونس؟

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

منم به شوهرم یگم پولو چیکار کردی میگه پول خودمه تا میتونی بندازش تو فسط و بدهی فقط همینجوری میتونی جمش کنی

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
2738
سه تا داداش دارع هیچ کدوم ی هزاری نمیدن بهشون شوهرم پول خرجی خونشونو میده اونم با چقددد مهمون پول چا ...

ببین عزیزم شوهر منم اینطوریه با این تفاوت ک به خواهرش زنگ زدنی میگه پول نیاز دارین بفرستم

اونام ک خداروشکر هیچوقت نمیزارن از دهن شوهرم بیوفته زمین.سریع شماره کارت میفرستن

ولی از حق نگذریم چند روزه پس میدنا ولی بد عادت شدن تو هر شرایطی میخوان

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
بیستو هششت خرج چی کرده مگهههه

برا چاه کشاورزی باباش پول داد در حالی ک زن داداشش دعوا راه انداخت ک ما چول نداریم ۴ تا اجی داره با ۳ تا دادش ۱۰ روز جلو تر از عید اومون شوهرم ۶ تومن فقط وسیاگلهدبرا خونه خرید ماملنشم گف مریضم از شوهرم چول گرفت ولی دروغ گف برد برا پسر دیگریش

امان از دست این مردا که هیچوقت حرف گوش نمیدن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
چی برا خانوادش خریده که شده ۲۸ تومن 

تو همین دوماه معلوم نی چیکارشون کردع میگه خرج خونه شدن خرج مهمون شدن ....با این پول فقط ی النگو برا من خرید اونم برا عیدی مجبور شد 

بابای من بچه بزرگ خانواده بود سی سال انققققدر داد به عموهام و زناشون الان اونا همه خونه و زندگی حسابی دارن بابا و مامانم تو پیری در به در و مستاجرن 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
2706