2737
2734

دلم میخواد برم ی جایی که ارامش داشته باشم.

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این سوال و من دوسال ازخودم می‌پرسیدم الان ک خوندم سرم سوت کشید روزای سختی رو گذروندم💔😓😪

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2731

هییییی

خداست دیگ دیگرونو با شادی و خوشبختی امتحان میکنه مارو با بدبختیو عذاب

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      

نگاه کن شاید ما بر عکس نشستیم 

خدا هست همیشه هست 

کافیه توکل داشته باشی 🙃

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
نگاه کن شاید ما بر عکس نشستیم  خدا هست همیشه هست  کافیه توکل داشته باشی 🙃

خدا کنه...من که هر چی.صدا زدم جواب نشنیدم

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
هییییی خداست دیگ دیگرونو با شادی و خوشبختی امتحان میکنه مارو با بدبختیو عذاب

واقعا همین طوره.من که هیچ وقت خوشی ندیدم

2738

منم مثل توهستم،هرچی صداش کردم محل نذاشت،خودش تمام ایمان منو گرفت

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خدا کنه...من که هر چی.صدا زدم جواب نشنیدم

گلم خدا خودش گفته امید بنده ای رو که به کسی غیر از من امید داره قطع می کنم 👀

به خودش ایمان داشته باش و توکل کن 

خدااا خییییللییی بزرگه 🥰

ان شاءالله به حق بی بی رقیه سلام الله علیها 

حاجت رو بده

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
آرامشوبیارجاییکه هستی آرامش پانداره😶😶😶

فقط طلاق ارامشم میده...که از طلاق میترسم به خاطر پسرم

من به خاطر اینکه صدا زدم و نشنید روز به روز ایمانم.کمتر میشه 

گاهی اوقات خیلی چیز ها به نفعمون نیست 

من از خدا عشقم رو خواستم 

اگر تاپیک های تنهایی مغرور یک رو خونده باشی می فهمی 

چقدر گریه کردم همش تب می کردم شبا از نداشتنش 

همش گریه 

ولی آخرش گفتم خدا تکیه به خودت هرچی تو بخوای 

خدا خیلی بزرگه 💚 بهترین ها رو واسه بندش می خواد

گلم خدا خودش گفته امید بنده ای رو که به کسی غیر از من امید داره قطع می کنم 👀 به خودش ایمان داشته ب ...

خیلی برام دعا کن خیلی 

من به خاطر اینکه صدا زدم و نشنید روز به روز ایمانم.کمتر میشه 

حدیث کسا زیاد بخون آبجی عزیزم🙏🏻

یا یه پارچه تمیز ندار یکم خرما بذار با آب روش بگو این سفره حضرت رقیه سلام الله علیها هست 

و زیارت عاشورا بخون ،یه خدا حاجت گرفتن که می گم تمام تابستون پارسال اشک بود و غصه 

بیبی سه ساله ما خیلی کریمه ،دست رد نمی ژنه 

از ته قلبت بخواه 

2706