2726
عنوان

ممکنه؟

64 بازدید | 7 پست

اگه با یه پسری صلح آمیز و خیلی محترمانه 5ماه پیش کات کرده باشید وپسره هم همیشه خیلی ابراز علاقه کرده باشه ولی کات از طرف خودش باشه بعد چن وقت پیش بهش گفته باشید بلاکم کنو تو اینستا انفالوم کن ولی اون گوش نداده باشه و هنوز استوریا رو ببینه و گه گداری پستارو لایک کنه احتمال برگشت داره؟

نمیشه گفت قطعا ولی بله میتونه باشه

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک نکنم انفالو نکردن و لایک وجود علاقه بینتون نیس بنظرم پسر خیلی عاقل تر از دختر بوده و هست

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2728
بله

یعنی هر کی دوست پسر قبلیته و لایکت کرد یعنی بهت علاقه داره؟‌؟؟

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
یعنی هر کی دوست پسر قبلیته و لایکت کرد یعنی بهت علاقه داره؟‌؟؟

لزوما دلیل بر علاقه نیست گاهی اوقات میتونه نشونگر این باشه هنوز به فکرته هر چند این برای بعضی ادما صدق میکنه نه همه

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
لزوما دلیل بر علاقه نیست گاهی اوقات میتونه نشونگر این باشه هنوز به فکرته هر چند این برای بعضی ادما ص ...

ممکنه .......

چون من اگه با یکی کات کنم و اون بیاد استوریمو ببینه و لایک کنه همچین حسی نمیکنم

ممکنه ....... چون من اگه با یکی کات کنم و اون بیاد استوریمو ببینه و لایک کنه همچین حسی نمیکنم

👌♥️