2737
2734
عنوان

دلم داره تیکه تیکه میشه😢😭

195 بازدید | 11 پست

نمیدونم کارم درسته یا درست نیست اما واقعا قلبم درد گرفت با اون تاپیک نتونستم اینجا چیزی نگم واقعا چه دنیایی داریم یکی کلی خرج میکنه برای حیوون خونگیش که بره مهد کودک و لذت ببره یکی هم اینجوری در حسرته

رو پیشونیم نوشته(single for ever)😎😂😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کلی پول واکسن 

شامپوی فلان و...

دقیقا منم همین حس رو دارم

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2738

اون تاپیک رو نتونستم باور کنم راستش

حتی شوخی ش هم بنظرم تاسف برانگیز بود

ان شاءالله  به جایی برسیم که  مردم از رفاهی  نسبی برخوردار باشن و تنها دغدغه شون آموزش و پیشرفت  و تعالی باشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

یاد فیلم هانگر گیم افتادم که میگفت مردم توی پایتخت هرشب تا میتونن غذا میخورن بعد یه دونه قرص میخورن تا هرچی خوردن رو بالا بیارن تا بتونن دوباره بخورنن و مردم توی منطقه 12 توی حسرت خوردن یه تیکه نون هستن

رو پیشونیم نوشته(single for ever)😎😂😐