2733
2734
عنوان

منتظر جواب آزمایش بتا😥

954 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من بعد از ۴ روز تاخیر رفتم آزمایش دادم تا یک ساعت دیگه جوابش آماده میشه عکس بی بی چکامم تو تاپیک های قبلیم هست خیلی استرس دارم میشه برام صلوات بفرستید هم مثبت باشه هم بتام خوب باشه پایین نباشه خیلی نگرانم بعد از دوسال انتظار طبیعی باردار شدم قرار بود ماه بعد آی یو ای کنم 

چه خوش است انتظار تو🤰🤰🤰🤰❤❤❤برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی 🙏خدایا شکرت بابت این معجزه ی بزرگ تو زندگیم 🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جوابش 2ساعت پیش گرفتم مثبت بود انشالله از شما هم مثبت باشه 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
میفهمتت اجی چی میکشی منم دوباره تکرار کردم بتامو دلم داره میترکهههه شوهرم رف بگیره 

وای پس تو فقط حال منو درک میکنی دلم داره میاد تو دهنم انشالله واسه جفتمون بتا بالا و مثبت باشه به حق فاطمه ی زهرا

چه خوش است انتظار تو🤰🤰🤰🤰❤❤❤برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی 🙏خدایا شکرت بابت این معجزه ی بزرگ تو زندگیم 🤲🤲

انشاالله عزیزم بارداری و به سلامتی این دوران و سپری میکنی

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2738
من جوابش 2ساعت پیش گرفتم مثبت بود انشالله از شما هم مثبت باشه 

مبار که عزیزم بتات چند روز بعد چند روز تاخییر؟؟

بیبی چکت مثبت قوووی هستش مبارکهههههه  برا منم دعا کن گلم  من بیبی چکم خط کمررررنگ انداخت ...

اانشالله که شما هم بارداری برام دعا کن خیلی استرس دارم

وای پس تو فقط حال منو درک میکنی دلم داره میاد تو دهنم انشالله واسه جفتمون بتا بالا و مثبت باشه به حق ...

عزیزم علائمات چی بود؟؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
بی بی چک هات زیادی مثبته نگران چی هستی دیوانه  مبارکت باشه

وواقعا نمیدونم چون سابقه سقط داشتم بتام همیشه پایین بوده نگرانم البته هیچ وقت بی بی چکم پر رنگ نشده بوده ولی میگن به بی بی چک اطمینان نباید کرد 

مبار که عزیزم بتات چند روز بعد چند روز تاخییر؟؟

راستش من 2روز تاخیر داشتم کمردرد داشتم شدیدبی بی زدم مثبت شد امروزم ازمایش بتا دادم مثبت شد شوهرم برگه رو گرفته برده سر کار 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2706