2733
2734

اهوم فقط بلایک گلم

اللهم صل علی محمدوآل محمد خداجونم لطفاهرکی هرچی دلش میخواد بهش بده مصلحتشم توش قراربده  فرشته های زمینیت رو سالم وسلامت برام نگهدارهرثانیه بهتریناروبراشون رقم بزن خداخوبم  ماجزتوکسی رونداریم هوامونوداشته باش ای ارحم الراحمین اللهم صل علی محمدوآل محمد                     دوست عزیزی ک  داری امضامومیخونی ازخدامیخوام توزندگیت ب همه ی خواسته هات برسی  ممنون میشم توهم دعاکنی نینی گلموسالم وسلامت توبغلم بگیرم وخانه دارشم ⚘برای سلامتی خانوادم وخانوادت میشه صلوات بفرستی  اللهم صل علی محمدوآل محمد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بگو اینجا داستان شنیدن کشته هم داده 

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2728

من یه خانواده کوچیکی بدنیا اومدم .. بعد 13 سال بدنیا اومدم اون موقع منو معجزه میدونستن و اسمم را سایه گذاشتن 

بعد گذشت سال ها یه روزی میرفتیم یه مسافرت کوچیک من اون موقع 13 سالم بود که یه تصادف اتفاق افتاد 

دلیل این تصادف من چای میخواستم چون دست مامانم بند بود بابام هنگام رانندگی ریخت داد به من و من هنگام برداشتنش اتفاقی از دستم افتاد ریخت روی بابام تصادف کردیم و 4 نفر کشته شدن و مقصر هم ما نبودیم اونا سبقت کردن 

من 1 هفته بعدش افسردگی شدیدی گرفتم حتی بهم دارو دادن من اونا را مصرف نکردم

زندگی زیباست..
2738
یعنی تموم شد من بقیشو میخواستم بخونم 

مادرم مغزش لک خونی ایجاد شد بابام دستش شکست چون ماشین فلاسک بود رو دست من افتاد که درجش کم بود 

مامانمو بردن عمل بعدش حال خانواده ها بد بود یکیش دختر 3 ساله بود که چون پنجره باز بود افتاده  بود کل مغزش داغون بود من اون لحظه ای که منو بیرون اورده بودن دیدم که دکترها گفتن شاید بخاطر اون صحنه افسرده شده 

1 دونه اش هم به شیشه خورده بود سرش خونریزی داشت 2 تاش هم وخیم بود 

زندگی زیباست..
خب

2 تاش هم ای سیو بود مرد 

بابام اون زمان 100 میلیون داد به خانواده شون ولی مقصر ما نبودیم 

بعدش من افسردگی بیش از حد گرفتم حتی بیرون نمیومدم فقط خونه بودم و گوشه گیر دارو میدادن من نمیخوردم حتی 40 کیلو بودم مامانم وقتی که فهمید نمیخورم به زور میداد اون منو بدتر میکرد حس میکردم خودم 

حس میکردم من باعث شدم همیشه مغزم بود اون جسد بیجان را میدیم دختر 3 ساله کابوس بود برام 

زندگی زیباست..

گلم سرنوشتشون اونطوربوده من شنیدم خداروپیشونی همه ی قسمتی مینویسه براشون ک چیکاره شن چطوربشن چطوربمیرن 

اللهم صل علی محمدوآل محمد خداجونم لطفاهرکی هرچی دلش میخواد بهش بده مصلحتشم توش قراربده  فرشته های زمینیت رو سالم وسلامت برام نگهدارهرثانیه بهتریناروبراشون رقم بزن خداخوبم  ماجزتوکسی رونداریم هوامونوداشته باش ای ارحم الراحمین اللهم صل علی محمدوآل محمد                     دوست عزیزی ک  داری امضامومیخونی ازخدامیخوام توزندگیت ب همه ی خواسته هات برسی  ممنون میشم توهم دعاکنی نینی گلموسالم وسلامت توبغلم بگیرم وخانه دارشم ⚘برای سلامتی خانوادم وخانوادت میشه صلوات بفرستی  اللهم صل علی محمدوآل محمد🌷