2058
2061

چی بود سهمت؟؟

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             

من کم دارم ولی همش ضرر خدا لعنت کنه باعث و بانیش

گروه آبی هستم .وزن شروع چالش ۷۹۹۰۰ وزن فعلی ۷۴۹۰۰ هدف ۶۷ ممنون از الهه جون همه مدیرای خوشگلم .من یکبار تونستم پس دوباره میتونم😋😋😋💪💪💪

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

نمیدونم  چی بگم خدا صبر بده. ما سرمایه زندگیمون رو گذاشتیم تو بورس بلکه رشد کنه و خونه دارشیم. خونه دار نشدیم که هیچ الان یه خونه مناسب هم نمیتونیم اجاره کنیم. چه میشه کرد ؟ من فقط گریه میکنم به آینده نا معلومی که در انتظارمه. 

2059
شغدیر

منم از شستا ضرر کردم بنظرت کی میره بالا؟

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
میره یعنی 

2051
شغدیر

چرا تک سهم بودی لااقل ۵تا سهم میخریدی

به سلیمان جهان ازطرف مور سلام.                              زرق وبرق بدلیجات اسیرت نکند  ماه را گم نکنی بین چراغانیها                                    
میره یعنی 

به هرحال با این مقدار ضرر چاره ای جز صبر نداری 

به سلیمان جهان ازطرف مور سلام.                              زرق وبرق بدلیجات اسیرت نکند  ماه را گم نکنی بین چراغانیها