2726
عنوان

تو عقد باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4279 بازدید | 203 پست
آخه متاسفانه بعضی ها میگند چرا اینطور شد و عقدیم و... در صورتی که در نفر که عقد هستند دیگه زن و شوه ...

بله کاملا درسته ولی نه اینکه تو نامزدی باردار شده خوشحال باشه

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

عزیزم چقدر از طرز فکرت خوشم اومد هر کسی جای تو بود ناراحت میشد قدمش خیر باشه 😍❤

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینی که میگی انگار باور نداری میگی سرکاریه اونوقت مثلا دختری تاپیک باردار از دوست پسرش بزنه اونوقت چی میخوای بگی؟

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

چرا عزیزم؟ کسی که عقد کرده دیگه شرعا و قانونا زن و شوهر هستند، حالا خیلیها دوست دارند بعد عروسی این اتفاق بیوفته که برای ایشون قبل عروسی افتاده.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
عزیزم چقدر از طرز فکرت خوشم اومد هر کسی جای تو بود ناراحت میشد قدمش خیر باشه 😍❤

خیلی ممنون عزیزم 😍من خودم خیلی دلم میخواست تجربه کنم جوری که خودم سورپرایز بشم ولی الان دیگ خیلی سورپرایز شدم

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃
چرا عزیزم؟ کسی که عقد کرده دیگه شرعا و قانونا زن و شوهر هستند، حالا خیلیها دوست دارند بعد عروسی این ...

حالا یکیم تو نامزدی باردار میشه تشنج و زلزله ۸ ریشتری سایت ایجاد میکنه 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
عقدم عزیزم عقد 

فرق زیادی نداره ...من عرف جامعه رو میگم ...دختری که سر خونه زندگیش نرفته باردار بشه خوشحال نمیشه .حداقل میگه کاش عروسی میگرفتیم بعد

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
فرق زیادی نداره ...من عرف جامعه رو میگم ...دختری که سر خونه زندگیش نرفته باردار بشه خوشحال نمیشه .حد ...

بعضیا عرف جامعه رو به ورمش میگیرن 

برو ب مامانت بگو مامان تو ک داری جهیزیه میگیری ی دفعه سیسمونی هم بگیر دیگه دوباره نرو بازار😂😂😂 خ ...

😂😂😂😂وای 

ولی مامان من جهزیه نمیگیره کلا من و همسرم این تابو رو شکستیم و خودمون برای خودمون وسیله گرفتیم چون خونه ما بود 

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃
2706