2726
عنوان

تو عقد باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4279 بازدید | 203 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احساس کردم نام کاربریت ، توهین به همه ی کاربرهاست !

وا

یکی دکتر سایت یکی مهندس اینم داپزشکه خو😂

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     

مبارکه😍😍منم دعاکن مامان بشم😔

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
زودتر عروسی کن😐😐

عزیزم بخاطر کرونا عروسی نمیگیریم وایساده بودیم تموم شه که انگار خدا می‌خواد یه مهمونی جم و جور بگیریم بریم

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃

سلام تبریک میگم🌹 و قبل اون هم تبریک میگم به خاطر برخورد خوبتون با هدیه خداوند😍

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

مبارکه..................اما هرکیو دیدم تو عقد باردار بود ناراحت بود.................................................میگفت چه  خاکی برسرم کنم.................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

واقعا خوشحالیییییییی؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳

منبعد سهسال اوردم همش میگم زود بود نتونستم خوب بگردم بچرخم درس بخونم برم سرکار هیچ لذتی از زندگیت نمیبری

ولی خب اشکالی نداره هدیه خداست ایشالا صحیح و سالم بغلش کنی عزیزن

2706