2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین رو بگید 

بگید که  چون دوست ندارم رابطه های فامیلی مون  خدای نکرده  خراب شه  ،  بهتره  پسر عمه ، دختر دایی باقی بمونیم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

نترس رابطه خواهر برادری سر جواب رد دادن خراب نمیشه اتفاقا بعد وصلت بیشتر خراب میشه ....

درثانی اگر خودپسر عمت  بهت گفته و مستقیم خواستگاری کرده  به خودش بگو نه ولی اگر عمه بهت گفتا به عمه بگو نه و اگر عمه به پدرت گفته به پدرت بگو بگه نه 

و ابنکه بیخودی سناریو درست نکن همیشه جلو چشم همید خوب نیست اگر پسر عمت چیزی بهت نگفته تو هم بهش چیزی نگو چون ممکنه بگه منم نمیخوامت و مامانم اصرار داره و این موقع تو ذوقت مبخوره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من پسر عمم خواستگارم بود

ردش کردم

بهشون گفتم سپهرو از ته قلبم دوست دارم ولی دلم میخواد این رابطه چسرعمه دختردایی بمونه

همشونم میدونستن از ازدواج فامیلی خوشم نمیاد بهشون گفتم از خطرات و مشکلات بعدش

2738
من پسر عمم خواستگارم بود ردش کردم بهشون گفتم سپهرو از ته قلبم دوست دارم ولی دلم میخواد این رابطه چ ...

منم دوسش دارم ولی در اصل انگار با مادرش دارم ازدواج میکنم میدونی...

منم دوسش دارم ولی در اصل انگار با مادرش دارم ازدواج میکنم میدونی...

متوجهم

پسرعمه منم چون تک پسر بود خیلی لوس و وابسته بود

میدونستم عاشقمه

ولی همین وابستگیش مشکل ساز میشد برامون

متوجهم پسرعمه منم چون تک پسر بود خیلی لوس و وابسته بود میدونستم عاشقمه ولی همین وابستگیش مشکل ساز ...

اره دقیقا وابستست همه قرارا و کل اینده رو از قبل برنامه ریزی کردن...هر چی حرف میزنم همه به مامانه گفته میشه😄واقعا نمیتونم