2058
2079

نفستو حبس کن

بینِ تـوپـُ  تـانـکـ  بـشـیـم. آدمــ. آهـنـــی           مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.🫀                                      هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

من تا همین الان سسکسکه میکردم نفسموسی ثانیه نکه داشتم خوب شد

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

اگه روزه نیستید یک لیوان آب رو ریز ریز پشت سرهم قلپ قلپ های کوچیک بخورید خوب میشید

جهت احترام به روان و افکار خودم ؛؛؛ازین به بعد از صرف وقت در••تاپیک های سرکاریِ خشونت علیه کودکان و همسر ،••تاپیک افراد ساده لوح‌ ، که حجم زیاد سادگیشون شدیدا حرص درار هست ••تاپیک بیماران جنسی که سریع عضو سایت میشن و مستقیم افکار چندششون رو ثبت میکنن.•• شرکت نخواهم کرد•••این امضا صرفا جهت یادآوری به خودم میباشد.😊
2032

شما آی پی تون با کاربر @جینگیل بلا یکیه چرا🤨🤨🤨

الکی گفتم ترسوندمت سکسکه ت بره 😏😏😏🐎🐎🐎

تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

۵دقیقه نفست رو حلش کن سریع اگر روزه نیستی یه لیوان ای بخور

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
اسی کحایی هستی چند تا تایپیکاتو خوندم حس میکنم میشناسمت

اوه اوه نه تنها بند میاد بلکه میزنه کاربریشو میترکونه 😂🔫🐴

تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2051
1718